Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig az olyan lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az olyan lányokat találom meg akik még mindig éreznek valamit az exeik iránt? 22/f

Figyelt kérdés
Beszélgetünk, aztán se szó se beszéd lelépnek, mert még őt szeretik... csak nem értem akkor mi értelme a másikkal szórakozni, hazudni a képébe hogy így szeret meg úgy szeret? :D
2015. júl. 17. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért lehetnek erre utaló jelek. Persze minél többet tapasztalsz, és minél jobban megfigyeled az embereket, annál könnyebb észrevenni. Nem baj, ne hibáztasd őket, nekik sem lenne jó, neked sem lenne jó, ha így lenne komolyabb. Ne add fel, gyakorlat teszi a mestert. :-) Idővel észre fogod venni az ilyeneket.
2015. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
en az osszeset ki nem allhatom xd meghogy Szeretni oket na nee xd mondjuk mind raszolgalt eme gyenged erzelmeimre felejuk
2015. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem az én exeimnél kellene próbálkoznod.
2015. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

sajnos ez van! :(

kérdezd meg őket kapcsolat elején hogy mikor szakitottak,mennyi hónap telt el azóta

kérdezél az érzéseikről,kapcsolatukról....stb

hogy elkerüljed ezt,remélem segítettem neked!

sajnálom,nem csak a lányok ilyenek hanem a fiúk is!


Amúgy én sem értem mi értelme hazudozni így szeret meg úgy szeret,amikor nem is szeret! :(


Sajnos az értékek azok elvesztek a mai világban,nincsen szeretet,csak gyülölet van,és sok sok gonoszság ezen a Földön! :(

2015. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!