Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ellentétek vonzzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ellentétek vonzzák egymást, akkor miért nem akarnak az igényes emberek kapcsolatot igénytelenektől?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok az ellentétek vonzóak, amik kiegészítik egymást.
2015. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én eléggé lusta vagyok magammal törődni, így nem járok fodrászhoz, nem fürdök, nem mosok fogat, nem mosom ki a ruhákat, tehát nem törődök magammal, ugyanakkor vonzódnék az ellentétemhez, egy igényes csinos nőhöz, de valamiért nem jön össze :(
2015. júl. 15. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a mondást nem tudod értelmezni szerintem
2015. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak egymást kiegészítő ellentétek (pl. alacsony - magas, szívesen takarít de nem tud főzni - jól süt és főz de takarítani nem szeret), és vannak egymást kioltó ellentétek (pl. igényes - igénytelen, megrögzött ateista - elvakult hívő).

Egy jól működő kapcsolathoz nagyon fontosak a hasonlóságok, de kell, hogy legyen mellette egymást kiegészítő ellentétpár is, különben unalmassá válik, ráadásul ezekkel könnyebbé válik a munkamegosztás, viszont az egymást kioltó ellentétek kibékíthetetlen ellenségeskedést szülhetnek, és még ha eleinte érdekes is, idővel a kapcsolat szétesését eredményezi.

2015. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, senki nem akar egy nagyra nőtt óvodást nevelgetni, úgyhogy ha igényes embert akarsz magad mellé, először önmagadra legyél igényes, az nem baj, ha nem jársz fodrászhoz, mert mondjuk megoldod magad otthon, de az már baj, ha az alapvető higiéniát is mellőzöd...
2015. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szombaton 5-kor legyél a szökőkútnál, én járnék veled.


15/L

2015. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!