Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak miért szokatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak miért szokatlan hogy a fiú után kell "futnia"?

Figyelt kérdés
Én nekem ez alap férfiként, nem fogok egy lánynak sem jó pofizni. Mielőtt jön hogy nagyképű vagyok tudok róla. De elvárom hogy a lány kezdeményezzen és alakítsa a dolgokat. Persze elviszem randizni meg fizetek mindent de éreztesse hogy akar. Világ életemben ilyen voltam, és karrierista. Nem tudok ezen változtatni sajnos de sok lány ettől megijed. Vagy amúgy ahhoz hasonlítom hogy elvárják, és mint a Tündérmesékben. De hamar felébrednek és akkor durcásak meg megsértődnek. Lehet hogy jobb ha már akkor kiderül hogy ha nem jó így neki akkor keressen mást?
2015. júl. 14. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
már megbocsáss de nem a te élvezetedre és szórakoztatásodra vagyok hanem a kérdésre válaszolok :) esetleg fizess elő tv csatornákra.Ott találsz kedvedre valót.
2015. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minek ? Itt vagy te, remekül játszod a kis szerepedet és még ingyen is van.
2015. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ellentmondásba keveredtél,de valószínű ez neked fel sem tűnik :)...én pedig most nem magyarázom meg

de nem haragszom rád hogy az imádatod így mered kifejezni irányomban,de nem jelent semmit.

2015. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert szokatlan és kész. :) én sem futnék pasi után mert amelyik pasi nem mer kezdeményezni az nekem tul besz a r i ..és szerintem a félénk együgyü pasik az ágyban is rosszak...

22N

2015. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a kezdeményezéssel, megtettem már nem egyszer, de futni soha, semmilyen körülmények közt nem futnék senki után. Ha nem látszik rajta, hogy érdeklem, akkor felejtős. Ugyanígy, én se adom az elérhetetlent, ha valaki érdekel, azt kimutatom. A dolgok alakítása pedig mindkét fél feladata.

Ha te azt várod, hogy fussanak utánad, számíts arra, hogy vagy olyanoknak fogsz kelleni, akik "vadásznak" (mert nőben is van ilyen, felszed, megkap aztán viszlát), vagy olyannak, aki később is irányítani fog téged, és bizony akkor már muszáj lesz eltűrnöd, ha eddig ilyennek mutattad magad. A gond csak az, hogy mindkét csoport ritkább. Azok vannak a legtöbben, akik egyenrangú párkapcsolatra vágynak, vagy egy irányító férfire, de ahogy írtad is, ők hamar felébrednek, és lelépnek.

Ha neked megfelel az, amit így kaphatsz (bár valószínűleg sokáig kell majd keresned), akkor ne változz, és ne is tettesd magad másmilyennek, jobb, ha előbb kiderül, ha valakivel nem illetek össze. De ha másra vágysz, bizony ideje változni.

2015. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!