Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak miért szokatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak miért szokatlan hogy a fiú után kell "futnia"?

Figyelt kérdés
Én nekem ez alap férfiként, nem fogok egy lánynak sem jó pofizni. Mielőtt jön hogy nagyképű vagyok tudok róla. De elvárom hogy a lány kezdeményezzen és alakítsa a dolgokat. Persze elviszem randizni meg fizetek mindent de éreztesse hogy akar. Világ életemben ilyen voltam, és karrierista. Nem tudok ezen változtatni sajnos de sok lány ettől megijed. Vagy amúgy ahhoz hasonlítom hogy elvárják, és mint a Tündérmesékben. De hamar felébrednek és akkor durcásak meg megsértődnek. Lehet hogy jobb ha már akkor kiderül hogy ha nem jó így neki akkor keressen mást?
2015. júl. 14. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Mivel nem a lánynak kéne a pasi után futnia, hanem utána, ahogyan az igaz, hogy a pasi a kezdeményezőbb!

Ne cseréld fel a szerepeket, vagy majd te fogod a szoknyát is hordani a csaj meg a nadrágot?

Oké, hogy a csaj mutassa, hogy mit akar, de azt ne várd, hogy majd pincsikutya módjára utánad fog loholni, ha látja, hogy te nem nagyon erőlteted meg magad.


"Nem tudok ezen változtatni sajnos de sok lány ettől megijed"

Ez a kifogás és hárítás része, tudsz rajta változtatni, csak nem akarsz! A kettő pedig különböző!


Biztosan találsz majd olyan palicsajt, aki ezt a viselkedést eltűri, de az olyan is lesz, mint te, tudod, zsák a foltját.


A magam módján kimutatom az érzéseimet, ha tetszik egy srác, de tulajdonképpen én elvárom, hogy a pasi legyen a kezdeményezőbb, mert mégis csak ő a férfi!

2015. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van. Nekik jár a szájuk, hogy nincsenek ma már férfi és női szerepek. Akkor tiplizzenek.
2015. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem futnek egy pasi utan, sot kezdemenyezni is max. ugy ha erezhetoen bejovunk egymasnak.

A te fajtad (" ugraljon korulettem, es elvezzen maga ala a puszta latvanyomtol is") meg noben is roppant idegesito.

2015. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik pasi után nekem kellett "futni", mert elborítottak a hormonok és a rózsaszínköd, arról mindig kiderült, hogy egy határozatlan puhap*cs, így megfogadtam, hogy amelyiknek nincs annyi vér a pucájában, hogy legalább első randira elhívjon azzal nem tudok mit kezdeni. Nem én akarom a későbbiekben hordani a nadrágot. Nem vagyok törtető feminista, kényelmetlen ez a szerep.
2015. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, párom 100%-ig férfi de neki nem derogált kezdeményezni. Nekem eszembe se jutott volna, holott érdekelt volna, de munkatárs volt. A jól felépített védelmi elméletem, hogy miért nem kéne 1 randi alatt áthúzta. Ez nem tegnap volt.
2015. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a nő akinek nincs tartása az nem nő! Majd rájössz idővel! Ha olyan nőt szeretnél, akinek nincs tartása, akkor el kell hogy szomorítsalak, idővel egyre többet fogsz csalódni bennük, mert ezek a nők bárkivel összeállnak... Ha talál egy jobbat, azután fog futni, sok szerencsét! :D

Amúgy meg az ilyen nagyképű faszok, meg sem érdemlik a normális nőket! Az ilyenek miatt van sok olyan nő, aki kiábrándult a férfiakból..

2015. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

igazad van


én vagyok olyan intelligens,és jóképű megnyerő, hogy bizony értem futni kell :D mert értéket képviselek,nőből sok van

belőlem egy

így szeretem ha ékszerként tekintenek rám,az univerzum ékköveként

Hiszen egy igazi pasi kedvére válogat,szemezget,vizsgálódik.


ez nem feltétlen a kezdeményezés.Az első lépéseket nekünk kell megtenni,de utánna olvadnak.ÉS ez így jó.és így helyes

2015. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet az elején futni fog utánad, de megtudja mekkora egy segg vagy, elhagy. Egy nőt boldoggá kell tenni, és azzal hogy az univerzum ékköveként tekintesz magadra nem elég. :D
2015. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

úgysem hagyna el :( nem is tette még csak egy nő az is sírva akart vissza jönni

kettő úgysem kell sokáig :,D ki akarja megtartani? jön a következő,hányingerem van a legtöbb embertől 2 hónap után már.....

2015. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát gen már nekünk is tőled...unalmas vagy, nem veszed észre?
2015. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!