Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők miatt megy el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők miatt megy el az ember életkedve és érzi magát selejtnek? Egyszerűen gusztustalan. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nekem ez a típus nem jön be. A 192cm-es vékony srác nálam nem férfi, hanem botsáska, és inkább sajnálom. A kisportolt, inkább kigyúrt pasik tetszenek, de ez biztosan azért van, mert nekem is a sport a hobbim. Valahogy nem kívánnék meg egy vékony srácot.. :/ De biztosan vannak lányok, akinek ez az ideálja, csak meg kell találnod őket :)


Na ezért gyűlölök minden nőt szinte. Lesajnál, kigúnyol, kinevet olyan miatt amiről nem tehetsz, hiába próbálsz változni nem jön össze.


2015. júl. 13. 18:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged olyanok véleménye, akikről a megnyilvánulásból látod, hogy nem érdemelnek figyelmet? Ne a buta embereknek akarj megfelelni, hanem keresd azokat az értelmeseket, akik az értékeid alapján ítélnek meg. Egyébként nekem sem az eseteim a teremben gyúrt pasik, maradjunk a természetességnél. Nem a fenti lány mondandójával van a baj, hanem azzal, hogy leminősíti azt, aki nem tetszik neki. Nem lehet túl sok esze szegénynek. Abban viszont igaza van, hogy vannak lányok, akiknek ez az ideálja, nem is kevesen. Ha nincs barátnőd, nem biztos, hogy a külsőd az, ami visszatartja őket, a külsőd miatti komplexusok viszont annál inkább hátrányodra válhatnak.
2015. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne sértő? Azért nem tartod annak, mert az nem rád vonatkozik.

Az, hogy "az igazi nőn van mit fogni" magában foglalja azt, hogy "te nem vagy igazi nő, nem vagy nőies". Ez egy lánynak igen is baromira sértő.

Az utolsónak igaza van. Nem a hülyéknek kell megfelelni.

2015. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, de ha te tényleg úgy érzed, hogy azok a beszólások nem sértőek a lányra nézve (egy igazi nőn van mit fogni, csak a kutyák játszanak csonttal), akkor neked is elég alacsony az érzelmi intelligenciád, vagy mindennél jobban el vagy foglalva a saját nyomoroddal.. Mégis mennyivel jobb, ha azt mondják a nőnek, nem nő a szemükben, vagy bottal sem piszkálnák, mint az, hogy téged lesajnálnak?? Szerintem ne várj együttérzést, ha te nem tudod megadni másnak.
2015. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Megint te vagy?
2015. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

A legtöbb férfi vékony lányt akar. Csak az irigység beszélt azokból akik fikázták.

De rám sajnos igaz, hogy vékony fiúként emberszámba sem vesznek a nők.

2015. júl. 13. 18:25
 16/28 anonim ***** válasza:
Okos vagy legalabb?
2015. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges hisztizni, valószínűleg nem hirtelen lettél vékony, tanuld meg kezelni. Tapasztald ki az előnyeidet és azt hangsúlyozd.


Rosszindulatú emberek vannak és lesznek is, ez független attól, hogy hogyan nézel ki.


A vékony srác botsáska.

A dagadt pedig disznó.

A kigyúrt pedig buta, vagy szteroidozik és kicsi a p*cse.


Olyan embernek nem kell megfelelned, aki kiszór téged ezalapján. Inkább örülj, hogy jó hamar kiderül, hogy ilyen értékrenddel van megáldva - már ha nem tudsz vele azonosulni. Ami számomra nem egyértelmű, mert szerintem neked is vannak külsőre elvárásaid.

2015. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
#17 ez tenyleg igy van!!
2015. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Az "őket inkább sajnálom" részen kívül szerintem ez nem olyan gáz. Elmondja, hogy milyen az ő ízlése, amihez joga van (pláne ha valaki kérdezte, nekem ebből úgy jön le) és külön kiemeli, hogy ez csak a saját véleménye, nem úgy állítja be, mint valami általános normát. Ha neki az ilyen férfi nem férfi, hát istenem, kit érdekel? Nekem meg a light kóla nem kóla, ettől még nem nézem le, aki azt szereti. Azt mondom, ha már az emberek nagy része testközpontú és külső-orientált (márpedig azok), akkor legyenek inkább ilyenek. Ha ezért gyűlölöd a nőket, akkor már gyűlöld az emberiséget, mert a jelentős része ennél még korlátoltabb idiótákból áll.
2015. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek megfelelni, nem is lehet. De mi ez a szöveg, hogy nem tudsz változtatni az alkatodon? Olyan nincs, hogy egy egészséges ember eleget eszik és sportol, de mégsem izmosodik, hízik.
2015. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!