Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nők miatt megy el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők miatt megy el az ember életkedve és érzi magát selejtnek? Egyszerűen gusztustalan. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nekem ez a típus nem jön be. A 192cm-es vékony srác nálam nem férfi, hanem botsáska, és inkább sajnálom. A kisportolt, inkább kigyúrt pasik tetszenek, de ez biztosan azért van, mert nekem is a sport a hobbim. Valahogy nem kívánnék meg egy vékony srácot.. :/ De biztosan vannak lányok, akinek ez az ideálja, csak meg kell találnod őket :)


Na ezért gyűlölök minden nőt szinte. Lesajnál, kigúnyol, kinevet olyan miatt amiről nem tehetsz, hiába próbálsz változni nem jön össze.


2015. júl. 13. 18:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy az ideálja. És? Mindenkinek nem tetszhetsz. Ahogy a kigyúrt pasi sem tetszik mindenkinek.
2015. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
meg ez a biztos van olyan lány akinek tetszel szöveg, undormány! mindegyik ezzel jön, mindig csak más más, de sosem az aki épp ott van. mert nincs is ilyen, csak felesleges remény..
2015. júl. 13. 18:06
 3/28 A kérdező kommentje:
De ez mi h lesajnál? Szánakozik? Én senkire nem tekintek így, akár ideál akár nem.
2015. júl. 13. 18:07
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

1: Attól még, hogy nem az ideálja, nem kell azt mondani, hogy "nem férfi". Nekem se az ideálom egy kövér nő, mégse mondom rájuk, hogy "nem nők".


Kérdező: Inkább kerüld az ilyen nőket, én is megpróbálom ezt tenni.

2015. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Egyre csak több van! Már az utcára sem szívesen megyek ki az ilyen tekintetek miatt.
2015. júl. 13. 18:09
 6/28 A kérdező kommentje:
"Nem szóltalak le, véleményt kérdeztél, és én elmondtam. Sajnálom, ha ez téged bánt, de talán nem kellene kérdést feltenni, ha félsz a véleményektől. Ha pedig csak a pozitív válaszok érdekelnek, akkor írd bele a kérdésbe, hogy csak az válaszoljon, aki álompasinak tartja a szöcskéket, botsáskákat, zsiráfokat, gyíkokat és egyéb hasonló teremtményeket :P Pusziii :) "
2015. júl. 13. 18:12
 7/28 Estienne ***** válasza:
Nem semmi a csaj :D
2015. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. Minden ember más, neki speciel nem jössz be, ez van. Van helyette másik x ezer, akinek meg igen.


Én pl. nagyon vékony vagyok. Eszek én rendesen, de ilyen az alkatom és kész, nem tudok hízni.

Szerinted ezen az oldalon hány pasitól olvastam már azt, hogy "egy igazi nőn van mit fogni", meg hogy "csak a kutyák játszanak csontokkal" stb.?

2015. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Az más dolog, hogy a csaj érzelmi intelligenciája alulról súrolja a nullát:)

A véleményét kulturált módon is kifejthetné, nem kell hozzá megaláznia másokat. De mondom, ez nem csak nőkre jellemző, hanem férfiakra is. Lásd az előző példáim.

2015. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ezek nem sértőek amit neked írtak.
2015. júl. 13. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!