Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon furcsa, ha olyan fiúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa, ha olyan fiúra vágyom, akinek öngyilkos hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nekem is.És egy ilyen fiú jobban meg tudna érteni, legalábbis így érzem.
2015. júl. 12. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Furcsának furcsa, de ha erre vágysz, itt a gyk-n találsz párat... :-)
2015. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Eeeh... Anno majdnem vonat alá feküdtem, eszem ágában sincs a közelemben tudni olyan lányt, akinek hasonló gondolatai vannak... 23F
2015. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt felejtsd el, nem lesz jó vége.

Nekem régebben voltak ilyen hajlamaim nagyon sokáig, de úgy érzem túl vagyok rajta, és már jobb. De megértem amit érzel ezt nem érti meg mindenki nem tudja mindenki átérezni.

2015. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gazdag az illető, akkor kifejezetten jó- de minél gyorsabban menj hozzá feleségül!
2015. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Szerintem nem. Mármint maga az,amiért ezt hondolod,az nem.

Más kérdés,hogy nem csak ilyem ember érthet meg.

2015. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok és nem kéne egy hasonló gondolkodású lány. Hogy miért?


Mert én vidámságot akarok magam körül. Ha együtt lennénk depressziósok, annak nem lenne túl jó vége.

2015. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt régebben ilyen időszakom, szóval teljesen meg tudnálak érteni.
2015. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eléggé furcsa, de nem csodálkozom rajta. Hasonló a hasonlóval jobban kijön hosszú távon.
2015. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!