Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az nem normális, hogy magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem normális, hogy magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép, se nem kommunikatív. Dadogok, meg nem is vagyok kigyúrt, se magas. Úgy érzem a társadalom kitagadott magából, mivel nem vagyok párkapcsolatban. Nem érzem jól magam egyszerűen, és rossz nézni a sok, párkapcsolatban élő ember fényképeit.


28/F


2015. júl. 12. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
28 évesen ideje lenne már vazeg
2015. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változtass magadon! Járj el edzeni, a pasiknak az önbizalmat szokott adni. Persze mást is választhatsz. A lényeg hogy kizökkenj a jelenlegi helyzetedből.

Az hogy azt érzed a társadalom kitagadott, csak megmagyarázod magadnak hogy a környezeted és egyéb körülmények miatt vagy ilyen helyzetben. De ez nem igaz! Mindenki magért felelős. Tudom hogy nem érzed jól magad, én is hajlamos vagyok néha a környezetemet okolni a kialakult rossz helyzetemért...de csak magad tudsz változtatni. Ilyen savanyú életfelfogással meg nehéz bárkit is bevonzani az életedbe.

2015. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Pont olyan idős vagyok, mint te. Ha akarod írj privátban, hátha kölcsönösen tudjuk inspirálni egymást a fejlődés érdekében. Amúgy azon, hogy mennyire vagy kommunikatív, lehet változtatni.
2015. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!