Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit szólnátok hozzá, ha egy lány dekoltázsán sok az anyajegy és a szeplő?

Figyelt kérdés
A nyakától egészen a mellekig (a mellein is van ..)
2015. júl. 11. 20:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az alapján hogy láttatok-e már hasonló külsejű lányt, és ha igen, tetszett-e, vagy nem.

Ha nem láttatok, a fantáziátokra bízom, képet nem küldök.

2015. júl. 11. 21:06
 12/21 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma lány. Küldj képet. Most komolyan. Szerinted hogy áll rajtam ez a fekete-fehér csíkos pulóver?
2015. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy állna rajtad az a pulcsi.

De azt kb. meg tudnád mondani szerintem, hogy zavarna -e téged a sok kicsi anyajegy egy lány dekoltázsán.

2015. júl. 11. 21:19
 14/21 anonim ***** válasza:

Természetesen meg tudnám mondani...



Ha látok róla képet. :)

2015. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hmmm, fincsi pulykatojás, nyami.
2015. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Aki szeret az úgy fogad el ahogy vagy. Nem keres hibát rajtad.
2015. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én megpróbálok normálisan válaszolni. Szóval, az anyajeggyel és szeplővel nekem (és szerintem még a férfiak többségének) nincs semmi baja.

Ami viszont kiábrándító tud lenni, az a szőrös anyajegy, ill. a bőr felszínéből kiemelkedő, karfiolszerű, gyakran pigmentált, néha szőrrel súlyosbított terime, melyet a köznyelv "bibircsóknak" hív.

2015. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Egyik sem kiemelkedő, szőrös, bibircsókos. :-)

Igazából azt mondják hogy egyre több lesz, pláne nyáron jobban előjönnek, de télen elhalványodnak. Most én is fedeztem fel magamon többet. Így is sok van, de ha ennél is több lesz, nem fogok örülni neki. Így sem tudok velük megbarátkozni és inkább takargatom.

2015. júl. 12. 08:00
 19/21 anonim ***** válasza:
Pedig lehet hogy nem vészes, csak hát ahhoz ugye látnom kéne. :)
2015. júl. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nekem az arcom szeplős és engem nem zavar viszont a felsőtestem megy anyajegyes az már igen :/

de engem nem zavarna ez egy lányon

2015. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!