Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha nincsenek barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha nincsenek barátaim akikkel kimozdulhatnék, akkor még is hogyan lehetne valakim? L

Figyelt kérdés
Sokan itt azt írják mozduljak ki. Na de kivel ha nincsenek barátaim?
2015. júl. 11. 08:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
csak van hobbid, elmész egy ehhez kapcsolódó tanfolyamra, klubba. Vagy csak dolgozol/tanulsz. Bárhol lehet ismerkedni.
2015. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Írtam neki üzenetet, persze hogy nem válaszolt.
2015. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ha nem mozdulsz ki a szobádból, akkor tényleg nem lesz soha senkid. remélem, h végre megnyugtattalak. :)
2015. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13 én kimozdulok a szobámból, még sincs senkim. Szóval ez nem ezen múlik.
2015. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyedül miért nem jó? Én egyedül utaztam már külföldre is, és nő vagyok. Nem kell majrézni, biztos vannak helyek, programok, ahova elmennél, tedd meg. Csak az első lépés nehéz.
2015. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én például nagyon sok lányt látok idén is strandokon egyedül, elmennek megmártóznak és napozgatnak.
2015. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Strandra mondjuk pont nem mennék egyedül, én rendezvényekre járok, meg utazni, ha van miből. De valóban, vannak, akiknek a strand sem okoz problémát. Nekem mondjuk pillanatnyilag költséges mulatság.
2015. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#14 nem is kell kimozdulnod se, h még jobban örülj, mert neten is találhat rád szerelem, nekem sikerült pl. :) igaz, h sokkal nehezebb, de jó volt, míg tartottak :)
2015. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerzel barátokat, akikkel kimozdulhatsz kicsilány.
2015. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


(És miért van az első részben mindenki lepontozva?)

2015. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!