Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az igazság erről a videóról?

Figyelt kérdés

Egy ismerkedési tipp a 2014-es KiMitTube-ról:

https://www.youtube.com/watch?v=9PtcAJcOzTI


És a kritika:

https://www.youtube.com/watch?v=FrFpb9ONRew


Az én egyéni véleményem az, hogy a kritika bár kissé színpadiasan van előadva, mégis jogos. Ezeket a lányokat a sárba tiporta ezzel a videóval. Legalább is nekem a benne szereplő csajok nagy részéről az jön le a videó alapján, hogy az IQ szintjük az egyéjszakás kalandra való alkalmasságot sem üti meg. :(

Ami persze lehet, hogy nem is igaz, csak a videó így állítja be őket, mert ez a beképzelt Petike csúnyán kihasználja a bulihelyzetet, és agyatlan húsdaraboknak állítja be a csajokat. :(


Nektek mi a véleményetek? A lányoknak tényleg bejön ez a fölényeskedő, alpári stílus?

27/F



#csajozás #IQ #megalázás #telefonszám elkérés
2015. júl. 9. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
A lányoknak pont ez a bunkó, alpári stílus jön be!
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

mivel tiporta volna sárba? látni hogy egy buták de ez a feminista propaganda szánalmasan nevetséges.

Szerintem vicces volt.Ha valaki hülye azt ki kell használni,bár itt semmi kihasználás nem volt,egyszerű videó,semmi durva.Oda ment hülyéskedett és ennyi.


hányingerem van egyébként igaz csak fél percig néztem bele

de erről a noémiről remélem a következő videót az ISIS fogja csinálni


és ezen szerinted mi volt alpári és fölényeskedő? mimóza lelkű srác lehetsz akinek nőhöz nem volt még sok köze


semmi gond ezzel a videóval te "hős lovag".A noémi olyan amilyen ezért mondta hogy kihasználás.

És ezeknek a lányoknak nem igen kellene a te védelmed,a csúnya alpári jóképű srácoktól

örülsz?:D

2015. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

A kérdező nőt sem fogott még meg, úgyh nincs miről beszélni. A legjobb férfinak hiszi magát, miközbe ilyen videókat nézked, és kérdez ilyenekről gyakorin, hogy szegeny lanyok meg petike.

Csináld végig utána, vagy amit akarsz. Igen, bejön nekik.

2015. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Babaarc, izmok, pöffeszkedő megjelenés, és SIKER a nőknél. Gondolj bele — amit a csaj mondott —, ha kamera nélkül ezt a bugyuta játékot mellőzve megy oda mindegyik nőhöz, szerintem 100 esetből 99 lány odaadta volna neki a számát.
2015. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ezt nehezen hiszem el, mert mind itt sír, hogy a bunkó pasiknak csak arra kellenek, meg minden.

Ráadásul most őszintén? Mi a jó abban egy nőnek, ha a pasi a nagyközönség előtt lekezeli és hülyének állítja be? o.O

2015. júl. 9. 18:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a bajom vele, hogy keveri a szezont a fazonnal, szoktak ilyen videókat csinálni, hogy random emberekhez odamennek az utcán, hogy tudja-e a himnusz első versszakát vagy hogy mikor volt a 2. világháború vagy hogy hogy mi Afrika fővárosa (és van aki tudja...), stb. Ez akármennyire is lejáratós, igazából vicces. Ezt a jellegű videót keverni a csajokszámátmegszerzemjajjdemacsóvagyok videóval szerintem nagyon gáz, nagyon erőltetett.


A stílusa is katasztrófa, de ne felejtsük el, hogy a lányok oda bulizni mentek, valószínűleg józanok se voltak tlejesen, simán megadták volna a számukat bárkinek. Vagy adhattak hamis számot vagy lehet hogy 245 lányhoz ment oda, hogy meglegyen a 33 a videóhoz. Az, hogy félrészeg fesztiválozó lányok megadták a számukat mert a gyerek viccesnek próbált tűnni, nem jelent semmit a többi lányra nézve. A videó gáznak gáz, de nem katasztrófa.

2015. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a mai magyar valóság sajnos... :/

A nőknek pontosan ez a bunkó,alpári stílus jön be,mindenhol csak ilyeneknek van barátnője,én ezt látom sajnos.

Az értelmes,kedves,normális srácok meg hoppon vannak,mivel nem ilyen bunkó,parasztok,és nem csak ilyen hülyeségeket tudnak magyarázni...

Kivétel nem tudom létezik-e valahol,én még soha életemben nem találkoztam kivétellel,az összesnek csak ezek a majmok kellettek.. :/

24/F

2015. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki ezeknek a telefonszámoknak a többszörösét összeszedte egy szórakozóhelyen egy este alatt és még csak ovis trükkökre sem volt hozzá szüksége :D
2015. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

beszartam a feminista kezdemény csaj hözöngésén. figyeljétek majd ezeket a csajokat pár mondattal dolgoznak, és soha nem az a bajuk, hogy a valóság ilyen, hanem az hogy ERRŐL NEM KELL MÜSORT CSINÁLNI aszondja ezzel a "felszinességet állítod be normának" előtte meg, "egészséges jókötésű férfi vagy, kamera meg műsor nélkül hamarabb elérted volna ezt a 33 as eredményt"

Szoval a feministáknak az a baja, hogy a nőkről KIDERÜL, hogy felszines sekélyes emberek, mert erről nem szabad beszélni. Kizárólag a szépről, jóról, lélekről, szerelemről ismerhető fel egy nő.

Szóval noéminak üzenem, hogy bizony igaza van, a srác bármelyik csaj számát elkérhette volna kamera meg hülye játék nélkül is, sőt, mondok jobbat, ezek közöl, a fesztivál alatt 10 el szexelhetett is volna.

Nem volt a srác bunkó egyáltalán, te azért gondolod bunkónak, mert pont ugy bánt a nőkkel, ahogy az nekik teszik. Neked is tetszett volna, ha nem veszi fel a kamera. Normátol függetlenül.

2015. júl. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A lányoknak tényleg bejön ez a fölényeskedő, alpári stílus? "


Nem volt alpári kicsit sem, fölényeskedő sem, kicsit talán tolakodo volt, de a szóhasználat, meg a hanghordozás közel sem volt taszitó. De tegyük fel, hogy egy két tónussal bunkóbb a srác. Akkor is eredményes lett volna, ugyanis magas, vállas, jóképű, ennyi.

2015. júl. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!