Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért ilyen általános dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért ilyen általános dolog?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy lány akit szeretsz, viszonylag ő is imád stb. Aztán valami úton módon kicsit magadba zuhansz és megtörik az egész, kiábrándul belőled.


Tényleg nem létezik olyan dolog hogy 2 ember jóban rosszban együtt van?


Sajnos amióta engem eldobott a lány mert magamba zuhantam egy időre, azóta én összeroppantam, képtelen vagyok ismerkedni.


2015. júl. 9. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznék, hogy nagyon ritka az, ha két ember jóban rosszban együtt van, és segíti/támogatja a másikat.


Amit írsz nem általánosítanám le, hogy fiú-lány "barátságban" jellemző, hanem általánosságban.

2015. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Velem pont egy fiú csinálta ezt meg, az utóbbi 3 hónapom rettenetes volt, ô pedig ahelyett, hogy érzelmi támaszt nyújtott volna, folyton bántott és annyit tudott ismételgetni, hogy szedjem össze magam. Nem is fájna annyira ez az egész, ha én nem tartottam volna ki mellette tûzön vízen át.


Szerintem vannak ilyen emberek, akik nem tudnak senkit maguk elé helyezni.

2015. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A valódi társkapcsolatban a felek kölcsönösen (!) támogatják egymást. De nem minden kapcsolat ilyen, azért kár bánkódni!
2015. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "viszonylag imád". Vagy imád vagy nem . Az imádat azt jelenti, hogy feltétel nélkül rajongva szeret. Ezesetben nem volt így. Egyébként létezik jóban-rosszban, amikor az életedet is adnád a másikért. De ez pont nem a szerelmes időszakbanvan, hanem mikor az már szeretetté alakult és megbecsüléssé, több év után. Igen, az embert nehezebb szeretni ha rossz passzban van, nyűgös és el van keseredve de az igazi szeretetet pont onnan lehet felismerni, hogy ilyenkor sem fordít hátat. Legyen az barátság vagy szerelem, midnegy. Amíg a dolgok jól mennek, mindenki jókedvű addig könnyű, a nehézségeknél jön ki az ember igazi természe.
2015. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt arról beszélek, amikor két ember kölcsönösen szereti egymást, vibrál a levegő, nincs 3. személy egyik szemében sem, aki nyomult azt automatán lerázza mindkét fél, ugyanakkor mihelyst az egyik összeborul, a másik kezd kiábrándulni a belőled.


Ilyenkor van még egy erős sajnálat és egyben szégyenérzet is feléd.

2015. júl. 10. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!