Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingstonsoth kérdése:

Miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Társasági lény vagyok szeretek bulizni de ezzel együtt komoly határozott és céltudatos is vagyok de minden csaj csak baráti szinten marad meg mostanába . Nem tudom, hogy velem van a baj már érdekes keresnek szeretnek velem lógni, de sose jön már egy jó ideje semmi össze ami egy kapcsolatnak mondható :( .
2015. júl. 6. 20:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
beszelgetek elég csajjal de nem igazan tunik h lenne is azokból valami 20 /F
2015. júl. 10. 18:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Már az elején megválaszoltad a saját kérdésedet. "Társasági lény vagyok szeretek bulizni" meg az, hogy "minden csaj csak baráti szinten marad meg". Ebből az jön le, hogy neked az a szórakozás, hogy vedelsz meg minden lánynak teszed a szépet, és akár hiszed akár nem, ez max az olyanoknak tetszik, akik szintén mindenkinek szétteszik a lábukat. Ne is várj komoly kapcsolatot, amíg gyerekesen viselkedsz, és csajnak hívod a lányokat.
2015. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

1. nem vedelek , max amit megiszok az 1-2 sör vagy még az se én fuvarozom a baráti társaságot :P

2. csaj ? - ez most miért baj ? ne aggodj nem szoktam odamenni egy csajhoz s tenni a szépet a jot azt mindom s vallom ami vagyok ...miért hazudjak ? értelme semmi ugy is kiderül

2015. júl. 13. 20:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Buliban (kocsmában) minden esetre nem kell ismerkedni. Oda csak a legalja jár. És szerintem, mint nő, igen is bántó a 'csaj' megnevezés. Ha a párom valaha a 'csajának' hívna, el is hagynám mert az azt jelenti hogy még csak komolyan se vesz. A legjobb tipp amit megfogadhatsz az tényleg az, hogy ne a kocsmákban ismerkedj. Húsz éves vagy? Mit csinálsz? Fontold meg a főiskolát vagy legalább valamilyen okj képzést. Akkor olyan emberek (lányok) körül lehetsz, akiket hasonlók érdeklik, mint téged, és ha tanulnak akkor még általában értelmesebbek is, mint a bulizós libák, szóval jobb eséllyel találsz valakit, aki komolyan vesz.
2015. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
sosem neveztem senkit lányt akivel jártam h csajom ..barátnőm -párom... atől függően ha már egy évet is meghaladta őt már páromnak neveztem s fősulira menni nemszeretnék érettségim megvan s van már egy jolmenő asztalos cégem ami mükődik igaz dolgozni kell de tudok jol fejlodni féretenni épiteni stb :P
2015. júl. 15. 15:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha van egy céged akkor annyira nem fontos, igaz, de így eléggé leszűkül az ismerkedési lehetőséged. Bár ha pesti vagy akkor még hagyján, de vidéken? Nincs semmi csak kocsma, az van mindenhol.. Igazából szerintem amit otthonról is lehet, és jó, az az online ismerkedés. Azért mondom mert én is online ismertem meg a páromat, és már több mint két éve együtt vagyunk. Szóval, ahogy gondolod, minden esetre, sok sikert.
2015. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kösz igen vidéken de üzleti ügybe rendszreresen bejarok varosba mostmar ..ás bulizni is .. én is remélem sikerül .
2015. júl. 16. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!