Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is ilyen magányos, mint én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen magányos, mint én?

Figyelt kérdés
Már 18 vagyok és összesen volt eddig 1 barátnőm :D Nagyon ciki ez? Esetleg aki hasonló helyzetben van és van kedve ismerkedni vagy valami.. akkor az írhatna :) Nyíregyházi vagyok :)
2015. júl. 6. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most itt keresed a barátnőt? Hidd el nekem ha kiülsz egy parkba egy könyvel több sikered lesz mint itt :D
2015. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
kit érdekel?
2015. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
hát barátom az tényleg cink hogy 1 barátnőd volt
2015. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha annak érzed az , ha nem nem Az!!
2015. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk! Nem vagy semmiről sem elkésve. De igyekezz minél többször kimozdulni, programokat szervezni akár egyedül vagy barátokkal. De, ha már neten szeretnél ismerkedni, akkor használd az internetes társkereső oldalakat, ott többre mennél.
2015. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Neem, mi nem!
2015. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Most itt keresed a barátnőt? Hidd el nekem ha kiülsz egy parkba egy könyvel több sikered lesz mint itt :D"


nem a panaszkodó férfiak közé tartozom, de ez így hülyeség :)


rendszeresen szoktam parkban olvasni, eddig 1x jött oda hozzám valaki, az is pasi volt, és az ekönyv olvasóm érdekelte :) (ui: hagyományos könyvvel még ennyi sem volt). Szóval lehet jó tanácsokat adni persze, de a parkban olvasás nem túl erős :P

2015. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28 vagyok, és még sosem volt barátnőm.
2015. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Énis nyíregyházi vagyok :D ! 20/L
2015. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy Nyíregyházán már elérhető az internet :D.
2015. júl. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!