Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti, hogy találkoztatok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy találkoztatok és ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, hogy másoknál mégis, hogy működik ez az ismerkedés.. Eddig úgy voltam vele, hogy simán csak nem volt még szerencsém a csajok terén, de fokozatosan benézek mindent. Szóval valahol bennem van a hiba, de már totálisan odalett az önbizalmam az utóbbi időben a fokozatos kudarcok után. Aki nekem tetszett jobban, azt én nem érdekeltem és fordítva.. Szóval sose passzol semmi és itt vagyok 19 évesen úgy, hogy soha senkivel nem volt komolyabb kapcsolatom pedig mindig azt szerettem volna.


19/f by the way



2015. júl. 5. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mi egy kórházba születtünk :) . Tini koromban ismertem meg jobban, egyre többször igényeltem a segítségét, és azóta is teljesen felhőtlen a kapcsoltunk. Szeretem a bal kezem! <3
2015. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a munkahelyemen ismertem meg a páromat, bár ez nem komoly köztünk, mert másképp képzeljük a jövőnket. De csak ez az oka. Szerintem munkahelyen lehet a legkönnyebben olyan nőt/férfit találni akivel akár komoly kapcsolatot is lehet létesíteni. De ez csak az én véleményem :) 18/L, barátom 31
2015. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lajtai László ***** válasza:

Sajnos a nők nem normálisak. Ha kedves vagy az a baj, ha nem akkor meg az. Én is sokat próbálkozom. És ennyi bunkó nővel még soha nem találkoztam mint mostanában. Ha van pénzed és jól meg tudod játszani magad akkor sikered lesz.

Annyi tanácsot adnék, hogy add kicsit lejjebb az igényeidet. Keress csúnyább lányokat. Ők normálisabbak. Kedvesebbek. Jobban megérdemlik a törődést.


Én legtöbbször a neten ismerkedtem, társkereső oldalon. De ott is nagyon nehéz. Volt hosszabb kapcsolatom is. Egy közös barátunk mutatott be minket.

2015. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos a #3 -asnak igaza van :/
2015. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 curáku ***** válasza:
Az egyetemen talalkoztunk, belecsoppentem a tarsasagukba.
2015. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig rengeteg kedves, okos, gyönyörű nő van.
2015. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na a 3as kommentet vártam.. Nézd nem vagyok eleresztve lével, de nem emiatt nincs senkim. Sok lánnyal randiztam, széppel és kevésbé széppel is, nem ez a baj.. Csak azért, hogy legyen valakim azért nem fogok összejönni egy random lánnyal. Szóval ja én is utasítottam már vissza.


Nincsenek nagy igényeim, mert a belsőt többre tartom. Ha tetszik az arca és normális alkat onnantól már nem érdekel. De egyszerűen olyan, hogy oda-vissza klappolna minden, na olyan nincs.. Ha nekem tetszik valaki az vagy foglalt vagy én nem tetszem neki. Fordítva meg nem az, hogy nem az esetem, de egyszerűen nem tudok mellette megmaradni mert látom, hogy közünk nincs egymáshoz.


Na, de az nem igaz, hogy a csúnyább lányok kedvesebbek. Ugyanúgy megteszik azt, mint a gyönyörűek is. Vert már át kevésbé szép lány.. Ami tök relatív, mert aki számomra szép az másnak nem tetszik.


Na de köszönöm a válaszokat, nekem ez az ismerkedés valahogy sosem akar jól működni.

2015. júl. 6. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!