Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a környezete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a környezetemben csak nekem nincs kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek! Jó tudom miért nincs, mert visszahúzódó, félénk vagyok, aki képtelen bármilyen emberi kapcsolat teremtésére, e mellé még depressziós is vagyok. Nem bízok meg egyáltalán az emberekben talán ez is látszik rajtam. De miért is bíznék meg akárkiben, ha mindenki átvert, még akiben bíztam is? Jó tulajdonságom nincs is. Hogyan is lehetne ha soha nem voltak barátaim és igazi párkapcsolataim? Persze jártam fiúkkal, de csak nagyon rövid ideig. L21
2015. júl. 5. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen jogos a gondolkodásod szerintem. És együtt érzek veled.
2015. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésedet meg is válaszoltad.
2015. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Jó tulajdonságom nincs is. Hogyan is lehetne ha soha nem voltak barátaim és igazi párkapcsolataim?"


Mi köze a jó tulajdonságaidnak ahhoz, hogy nem voltak barátaid meg kapcsolatod?

2015. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Erre nem lehet mit mondani, első lépésként..


"Jó tudom miért nincs, mert visszahúzódó, félénk vagyok, aki képtelen bármilyen emberi kapcsolat teremtésére, e mellé még depressziós is vagyok."


Az ha valaki visszahúzódó nem hiszem, hogy gondot okozna egy kapcsolatban. Az elején lehet valamivel nehezebb még az ismerkedés fázisban de ha ezen túlestek, akkor ebből nem adódhat gond. A félénkségre ugyan ez vonatkozik körülbelül.

Az emberi kapcsolatokkal én is hadilábon állok, de ez nem lényeges most, lehet ellene tenni. A depresszióval viszont kell kezdened valamit, mert nem jó úgy élni a szürke mindennapokban, hogy szomorú vagy magányos. Ezzel el lehet taszítani az embereket, mert senki se akar egy depressziós embert pátyolgatni(egy kevesen lehet igen, de a többség nem).


"Nem bízok meg egyáltalán az emberekben talán ez is látszik rajtam. De miért is bíznék meg akárkiben, ha mindenki átvert, még akiben bíztam is?"


Ehhez inkább azt javasolnám, hogy állj úgy a dolgokhoz, hogy csak azt mond el magadról amit nem félsz ha visszahallasz, vagy más is tudomást szerezz róla mint akinek elmondtad. A bizalommal kapcsolatban én úgy vagyok, hogy addig bízok a másikban még nem ad rá okot, hogy ne tegyem.


"Jó tulajdonságom nincs is."


Ez nem igaz, minden embernek van jó tulajdonsága, még ha nem is olyan szembeötlő dolog.

2015. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
21évessen itt jajveszékelsz??? ... vagyok,9éve volt az utolsó komoly kapcsolatom... Mégse irogTok ki kérdéseket ide a sok rosszindulatú hiénának,hogy röhögjenek.
2015. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem röhögte ki senki, de én sem értem hogy mi köze van annak hogy kinek mennyi jó tulajdonsága van, ahhoz hogy hány barátja van volt lesz.
2015. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves L21. Hidd el nekem, én is hasonló cipőben járok. 25 éves srác vagyok, aki eléggé zárkózott természetű, félénk és szintén kissé bizalmatlan a többi emberrel.Igazi párkapcsolatom még nekem se volt, igaz 9 évig szerettem egy lányt, aki ez idő alatt ott vert át, ahol nem szégyelt, úgyhogy tudom mit jelent az egyedüllét és a magány. Őszintén együttérzek veled. Ha gondolod, írhatsz privátban vissza
2015. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!