Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bátyámnak, hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátyámnak, hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés
Két éve lett vége a kapcsolatának.Ő 26 éves,Én 19.Van egy 7 éves kislánya is.De nem hajlandó párkapcsolatba bele menni rengeteg jelentkező lenne,még a barátnőim is oda vannak érte.Körülbelül 6 éve indított egy vállalkozást,ami elég hullámvölgyes volt.Került padlóra de felállt és küzdött tovább.Olyannyira sikeres lett,hogy külföldre is dolgozik már.A lényeg,az akkori párja mindig bántotta azzal,hogy add már és menj el dolgozni mint a többi ember,úgy is bele buksz,meg ilyen szövegek.Jött egy mélypont és elhagyta a párja.Volt neki egy Opel G astra,és egyik este haza jön és azt mondja gyere csak ki,és egy Ml Mercedes terepjáróval jött haza.Amikor mentünk a kislányáért,a volt párja el volt fehéredve,ahogy meglátta.A kislány mindig is nagyon apás volt,már egész kiskora óta.Én is elmondhatok neki mindent,ha fiúról van szó,nem mintha sok barátom lenne,most van egy állandó de fél a bátyámtól.Alacsony bátyám tetovált meg szépen kigyúrt.De nem tudom mi lehet az oka,hogy nem kell neki egy társ.Szerintetek,hogyan tudnám segíteni,mert azt meg látom rajta nem boldog,keveset mosolyok,nem úgy mint előtte,mikor együtt volt a párjával.
2015. júl. 5. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
jóképű?
2015. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alacsony, tetovált, szépen kigyúrt, és az Opelját lecserélte egy Mercedesre. Minden fontos információt megkaptunk róla.
2015. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a tesód nem akarok ítélkezni felette.

Örülök hogy bejött neki az üzlet. De egy ilyen vállalkozás nagyon sokat kiveszbaz emberből, lehet azért látod rajta hogy nem boldog. Szerintem ő az előző kapcsolatában megtapasztalta hogy milyen egy nő ( jó nem mind, nem akarok álltalánosítani) és most élvezi hogy egyedül van fontosabb neki hogy fejlessze a vállalkozását , és azt az időt arra fordítja, mintsem hogy egy nővel lófráljon. Lehet a csalódástól is fél , sőtt biztos.

2015. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!