Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi az a viselkedés, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az a viselkedés, ami alapján komolyan vesztek egy nőt, és látszik, hogy nem könnyen kapható?

Figyelt kérdés
Nekem ez sajnos már egy ideje problémám az ismerkedésnél, hogy mindenki csak "arra" hajt, és félreértenek, pedig én komolyabbat keresek. Nem tudom, hogy miben kéne változtatnom, hogy mást is lássanak belőlem.
2015. júl. 4. 09:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én találtam ilyen párt, amilyet szeretnél, és már több mint egy éve vagyunk együtt boldogok.

Amíg szingli voltam engem is az ilyen alfahímek találtak meg, sütött róluk,hogy csak egy jó éjszakát akarnak. Barátnőimmel elmentünk egy szolidabb szórakozóhelyre, ahol újra megtalált egy ilyen. Táncoltam vele de láthatóan távolságtartó voltam, és eközben figyelt egy fiú,aki kiszemelt engem(a mostani barátom) és miután látta,hogy leráztam ezt a nyomulóst, odajött hozzám és ment minden simán.

Ő állítja mai napig,hogy onnan tudta,hogy nem vagyok könnyen kapható, és szórakozott lány,hogy nem dőltem be a másik pasinak.

Szóval nekem így sikerült :)

Lehet azért nem környékez meg egy komolyabb pasi is,mert ők azt látják,hogy te túl közvetlen vagy a komolytalan pasikkal?

Bocsi,hogy lányként írtam :)

2015. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!