Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mi az a viselkedés, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az a viselkedés, ami alapján komolyan vesztek egy nőt, és látszik, hogy nem könnyen kapható?

Figyelt kérdés
Nekem ez sajnos már egy ideje problémám az ismerkedésnél, hogy mindenki csak "arra" hajt, és félreértenek, pedig én komolyabbat keresek. Nem tudom, hogy miben kéne változtatnom, hogy mást is lássanak belőlem.
2015. júl. 4. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán keress te, és ne téged találjanak meg. 1 próbát megér
2015. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te is "arra" hajtasz.
2015. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenki akar szexet, de én nem csak ennyire keresek párt.
2015. júl. 4. 09:18
 4/11 anonim ***** válasza:
És eddig hol tettél szert eme emberekre?
2015. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha eljátszod a jégkirálynőt, azzal minden normális srácot elüldözöl, viszont bevonzod a rutinos szoknyavadászokat.

Inkább vedd lazábbra, ismerkedj olyannal is aki külsõleg nem 10/10-es és lehet hogy találsz párt is.

39/F

2015. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A környezetemben akik vannak. Nem baráti kör, hanem pl egy egyetemre járunk.
2015. júl. 4. 09:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Pont ilyen vagyok pedig. Nem csak a külsőt nézem, és nagyon közvetlen vagyok mindenkivel, csak lehet, hogy már túl közvetlen...
2015. júl. 4. 09:28
 8/11 anonim ***** válasza:
És van olyan aki jó lenne ha lépne de nem mer? Akarom mondani kezdeményezhetsz te is
2015. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha látom, hogy az adott nő elutasít egy "alfahímet", azon például elég jól látszik, hogy nem könnyen kapható. :)

Mondjuk ilyet sajnos nem látok túl gyakran.

2015. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szoktam kezdeményezni, de annak meg garantáltan mindig ez a vége... Azok még annyira se vettek komolyan.
2015. júl. 4. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!