Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mikor költöztetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit félek, az összes barátnőm már összeköltözött vagy összefog 1 éven belül a mostani párjával.Ők idősebbek nálam 1-2 évvel.

Csak szerintem korai ez az egész?

Szingli,20L


2015. júl. 1. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónap után költöztem össze a barátnőmmel, mert rá volt kényszerülve a költözésre és együtt oldottuk meg albérletben. Ennek már 4 éve. Azóta összeházasodtunk és 1 gyermekünk is született. Korán volt a költözés? Lehet, de nem ezen múlik meddig maradunk együtt.
2015. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem kell összeköltözni vkivel,mert más is.

Akkor költözz össze,ha te érzed úgy,megvan a megfelelő ember és itt az idő.

Fiatal vagy,ráérsz,van időd.

Semmiről nem vagy lekésve.

2015. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy az vagyok..de azóta sokkal másabbak.

Ritkábban találkozunk és hát rosszul esik hogy engem nem hívnak bizonyos helyekre már, mert még mindig nincs senkim..és ezt hangoztatják is.

2015. júl. 1. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatom 6 évig tartott, 23 voltam mikor szakítottam, mert meguntam, hogy lehetőség lett volna a költözésre, de ő "korainak" tartotta pedig ő már 27 volt.


Mostani barátommal 6 hónap után összeköltöztünk, mert nem vagyunk már gyerekek, hogy évekig járjunk aztán pedig kiderüljön nem működik.


Szóval szerintem ha az ember úgy érzi itt az ideje tök mindegy hány éves, bele lehet vágni ha adottak a körülmények. Anno a szüleink már 18 évesen házasodtak (sokan manapság is), ők akkor érezték megfelelőnek az időt. :)


Tehát ha te még félsz tőle, főleg, hogy nincs is kivel, akkor te még nem állsz készen rá, ennyi, nem kell ezt túlspillázni.


A barátnőidet viszont minősíti, hogy téged emiatt lenéznek. Én az ilyeneket nem nevezném mondjuk barátnőnek de te tudod.

2015. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát igen sajnos igazad van.....

Mamámék is folyton kérdezik mivan már. :D (haha mi lenne semmi)

Szerintem összeköltözéskor derül ki milyen is az ember valójában.

2015. júl. 1. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Most vasárnap fogunk, 23/L - 28/F, nem egész 10 hónap után.
2015. júl. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!