Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek csak szórakoznak velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek csak szórakoznak velem? Én meg túl komolyan veszem? Nettes ismerkedés? 22F

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy mára volt megbeszélve egy lánnyal hogy találkozunk, nekem már nagyon kéne egy kapcsolat, de tényleg tiszta hülyén érzem magam. Próbálok ismerkedni, van egy lány aki itt lakik a szomszád faluba. Megbeszéltük ma találkozunk meg minden aztán nem is hívott hova menjek kerültem egyet bicóval a buszpályán aztán ott beszélgetett a barátnőjével. Ez a egyik lány a másik 25 km-re lakik és azzal is csütörtök délután akarok találkozni de semmi se lesz abból se. Miért tojik mindenki a fejemre? Miért nem vagyok elég kapos? 4 éve nincs rendes kapcsolatom, már nagyon akarok egyet! Pedig egyik lány se a legszebb csak átlagosak. Ha egy lány tetszik hogy ismerjem meg közelebbről? Az a gond hogy nem mozgok olyan társaságokba, mikor már ismerem onnan én már sínen vagyok de, az a gond hogy egy idegen lányt nehéz csak úgy leszólítani. Most már meguntam ezeket a nettes lányokat akik csak szórakoznak velem. Aki a szomszéd faluba lakik Februárban találkoztunk ötször de azóta semmi. A 25 km-essel meg még sose.

2015. júl. 1. 11:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Mára úgy volt együtt logunk délelőtt, aztán hazudgált nekem este hogy az anyja nem engedi meg ilyenek. Ma meg itt volt mert távolról fél szemmel láttam a buszpályán.
2015. júl. 1. 11:49
 2/6 Buford Tannen ***** válasza:
Netes ismerkedést úgy felejtsd el ahogy van. Ki kell mozdulni, bàrmilyen megerőltető is.
2015. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem akkor nem jó ötlet? Pedig nem nézzek ki rosszul a környezetem szerint. Akkor ne is keressem őket? Úgy se lesz belőle semmi se. Jó ötlet ha várom hogy ők keressenek? Ebből úgy érzem úgy se lesz semmi, hiába álmodozok arra hogy találkozunk úgyis csak hazudgálnak. És ha élőbe ismerkedek azt hogy csináljam a nekem tetsző lányokat szólítsam csak úgy le?
2015. júl. 1. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baztatásból írom, de ilyen helyesírással szerintem is inkább élőben érdemes. Néha még a barátnőm üzenetein is csak fogom a fejem, persze neki nem szólok róla, így sem túl rózsás a kapcsolatunk. :)
2015. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább élőben próbálkozz, az írás nem a te világod. Ismerkedni egyébként bárhol lehet, ahol megpillantod a potenciális prédát. A szöveget mindig a helyzet, a környezet adja, azon nem sokat kell agyalni.
2015. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem igen! Én is így gondoltam! Be kell látnom az írás nem az én világom! :D

Kéne valami jó beszélgetés indító amiből fel lehet építeni valamit :D

2015. júl. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!