Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, fériak! Ismerkedés így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, fériak! Ismerkedés így?

Figyelt kérdés
Megtetszik nektek valaki. Ti kezdeményezitek az ismerkedést. Majd közlitek a nővel, addig nem kérdez, nem akar írni, amíg nem találkoztok. Mert hogy feleslegesen nem akar energiát bele ölni. Ti is csináltok ilyet?
2015. jún. 30. 10:33
 1/8 To7ka ***** válasza:
Tegnap is volt kérdésed itt erről..:) Lehet nagyon megunta, sokan megbántották online ismerkedés alatt, nem jutott el találkozásig mert vagy béna online (jobb verzió), vagy kiderülne róla hogy ijesztően buta. Szerintem fényes nappal egy plázába találkozzatok rövid időre ha ennyire tetszik:)
2015. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
este elbeszélgettem vele, azt írta, hogy rá fog kényszerülni hogy kérdezzen meg ilyenek, nem akarok találkozni vele, mert nem tűnik normálisnak. csak kíváncsi vagyok mi lehet a baja az ilyen embernek...
2015. jún. 30. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez hülye! És itt nem a kérdezőre gondolok!
2015. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 bár a kérdező sem nagyon tud fogalmazni.


Kérdező! Én tökéletesen megértem a partnered álláspontját. Én is már egy ideje azon a véleményen vagyok hogy találkozás előtt nem érdemes komolyabb beszélgetésbe bonyolódni, mert hamis kép alakul ki a másikról.

2015. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szóval te sem kérdezel semmit az illető nőtől?
2015. jún. 30. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár mondatot érdemes váltani természetesen, de fontosabb bonyolultabb témákba csak a személyes találkozó után érdemes ezért szoktam én is azt sürgetni addig semmi sem biztos, a képek sokszor nem minden.
2015. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet. Nem érzem felesleges "energia-beleölésnek", hogy megadjam az idejét, a módját. Akkor kezdeményezek továbblépést mondjuk egy itteni beszélgetésből pl. a fb-ra, ha a másikon úgy érzem, kész rá. Aki nem tesz bele energiát, az fel se fogja egy kapcsolat kezdetének/lehetőségének jelentőségét. Küldd el az ilyet bátran a francba.
2015. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Ha akarik is tőle valamit akkor csak annyit kérdek hogy hol és mikor.
2015. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!