Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt miért csak olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért csak olyan emberek vannak, akik privátba beszélgetni akarnak például szexről?

Figyelt kérdés
Tehát miért hiszik az emberek, hogy ez a hely egy társkeresési hely?

2015. júl. 1. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert annak is tök jól funkcionál. Két kapcsolatom is lett már innen az oldalról :)
2015. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: bár az szerintem nem társkeresés, ha valaki egyből szexről kezd el beszélni. Az ilyeneknek nem is válaszoltam soha.
2015. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de miért élvezik az illetők??
2015. júl. 1. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Az olyanoknak, akik szexuális tartalmú szövegeket küldözgetnek, általában semmi más élvezetük nincs és így tudnak csak a másik nemmel bármilyen kapcsolatba is kerülni, máshogy képtelenek.

Akik rendesen ismerkednek, azoknak meg azért jó, mert itt könnyebb megnyílni, több emberrel tudsz ismerkedni, mint az életben és egy kevésbé extroverált embernek sokkal több az esélye.

2015. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
engem mindig fura és perverz emberek találnak meg
2015. júl. 1. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak olyanok vannak, de amikor felajánlom hogy írja meg a problémáját amit feltett kérdésnek nem jön mail sem, már 2-szer előfordult. Akkor minek nyűglődik?
2015. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is szoktak irogatni szexuális töltetű privátokat, csak nem értem minek, mi ezzel a céljuk... Én az ilyenre vagy nem válaszolok, vagy ha épp idegesebb pillanatomban kap el az illető, akkor szépen finoman elküldöm a francba :D

De van olyan is, aki viccesen próbálja előadni és nem ilyen bumm a közepébe stílus, akkor van hogy 3-4 privát erejéig elviccelem én is a dolgot, nevetek egy jót, aztán továbblépek :D

2015. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!