Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a változás bennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a változás bennem, hogy egy fiatalabb férfihoz kezdtem vonzódni?

Figyelt kérdés
39N vagyok és évek óta rengeteg nálam fiatalabb pasi környékez meg, de nem tudtam velük mit kezdeni, még viszonylag kisebb (pl. 5 év) korkülönbség is nagyon zavart. Most viszont egy 10 évvel fiatalabb férfihoz kezdtem vonzódni, szerintem kölcsönös is. Hamarosan randizni is fogunk. Igaz, őt volt lehetőségem jobban megismerni, nem csak ismeretlenül próbálkozott be. Tudom, hogy független és nagyon vágyik társra. Elbizonytalanodtam. Vonz, de a fiatalabb férfiakkal kapcsolatos összes aggályom előjött.
2015. jún. 30. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Mit veszíthetsz? Pár évig jó leszel neki,de utánna le fog cserélni. :(
2015. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg.Semmit nem veszíthetsz.Én 30F vagyok és 35N vel vagyok kezdeti stádium de nagyon szeretnék együtt maradni vele.
2015. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne legyél ennyire pesszimista pista mint 1-es. :)
2015. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

Túl van misztifikálva az életkor....

Két ember kapcsolatában az csak egy, nem is döntő dolog.

2015. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!