Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért az ilyen nőket becsülik meg?

Figyelt kérdés
Akik nagymenők, bőbeszédűek, bulizni járnak, dohányoznak, hajlamosak arra hogy megcsalják a párjukat, túlságosan is sminkelik magukat, az öltözékük miatt a férfiak figyelme rájuk szegeződik.
2015. jún. 30. 18:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem a megbecsülésről van szó, csak mivel ilyenek, izgalmasabb a kapcsolat velük, de ez nem azt jelenti, hogy emberileg nagyra tartanák őket.
2015. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen csajokkal marha jól lehet lógni meg spannolni. A hangsúly az utolsó három szón van. Ha valaki baráti szándékkal nyomul ilyenekkel (mert akármilyen meglep egy férfi nem akarja megdugni az összes lány ismerősét), akkor jól el lehet bandázni velük, az ilyeneket nem nyomják be a felháborodott szende szűz arcot, ha el merek sütni egy alpári poént, lehet inni velük, nem veszik zokon a kritikát és, ha tényleg, de tényleg csak barátkozni akarunk velük, illetve ők is csak velünk, akkor nagyon jó barátok lesznek idővel. Ellenben egy zárkózott, introvertált, naponta 3 szót szóló, "nekem semmi nem tetszik" típusú, székelykáposzta szagú luvnyával kb. annyi mindent lehet csinálni, mint a sivatagba az úszógumival. Nekem volt olyan lány barátom, a fent említett mindkét típusból, akikkel csak haverkodtam, azaz a zárkózottal csak próbáltam, úgyhogy tudom miről beszélek.
2015. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13%
Én szeretem ha a lány mindenre helyesel nekem, akármit mondok :DDDD derék csaj, tudja hol van az ész :DDDDDDD
2015. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sosem értettem,miért baj,ha valaki nem nevet az alpári vicceken.....
2015. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont azt nem értem, miért gondoljátok, hogy csak ez a két véglet létezik. Én tök jó fejnek tartom magam és kellő humorral engem is meg lehet nevettetni, mégsem vagyok az a kategória, aki a kérdésben szerepel, de szótlan, szende, káposztaszagú luvnya sem. Vannak fiúbarátaim is, teljesen jól el lehet velem beszélgetni.


Az extremitások azok azért azok, mert kevés van belőlük és tényleg szemet szúrnak, de ami közte van, az az igazi, csak ugye, azt nevezik "átlagnak", és egy "átlag" lányt/fiút nehezebb észrevenni, akármilyen különleges is és akármennyire is olyat akar mindenki.

2015. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, ha tévedek, azért lettem lepontozva, mert meg merészeltem magyarázni, hogy a kérdésben említett nőket miért tartom jó barát alapanyagnak, jól írtam? Tehát azért, mert válaszoltam a kérdésre, csak a válasz nem szimpatikus egyeseknek?


...


Ja, elnézést, egy pillanatra azt hittem, hogy az ittenieknek több lábkörmük van, mint IQ-juk és tisztában vannak az "indoklás" fogalmával.

2015. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, egy barátnőm volt idáig ami komoly volt. Nekem nem kéne megcsalós csak egy lány akivel kölcsönös a vonzalom egymás iránt és képes rám szentelni az idejét.
2015. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#16 nyugi engem is folyamatosan lepontoz pár kakamatyi, hátha attól a fekete hirtelen fehér lesz :D nem egyezik a maguk köré képzelt kis világ a valósággal és bosszúból jól lepontoznak, a hősök :DDD

Fekete lyuk kéne nekik hogy világítson...

2015. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát, nekem az exem ilyen volt, bár nem dohányzott.


Soha többet extrovertált lányt. Jó tapasztalat volt, tudom, hogy melyik típust kell jó messzire elkerülni.

2015. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Elmagyarázom, hátha megérted. :)

Ilyen nôkre a férfiak szívesen kiverik vagy szexelnek velük, ha nincsenekbkapcsolatban DE kapcsolatra nem ilyen nô kell nekik, hanem ennek az ellentéte.

Amúgy kedves kérdezô, szerinted a nôknek milyen férfiak kellenek?

2015. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!