Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért az ilyen nőket becsülik meg?

Figyelt kérdés
Akik nagymenők, bőbeszédűek, bulizni járnak, dohányoznak, hajlamosak arra hogy megcsalják a párjukat, túlságosan is sminkelik magukat, az öltözékük miatt a férfiak figyelme rájuk szegeződik.
2015. jún. 30. 18:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenek kellenek nekik. Tagadják, de titkon erre hegyezik a cerkát. Tudom, mert van egy ikerpár barátnőm, az egyik visszafogott lány, aki nem sminkeli magát, a másik meg vagány, harsány, ribisebben öltözködik és az udvarlóik számában jelentős különbség van. A visszahúzódó lányt szinte szökőévekre egyszer szólítják le, míg a ribisebbet, erősen sminkelőt naponta 4-5 alkalommal.


Ezután feljönnek a gyakorira ócsárolni a nőket, hogy ők az ösztönlények, pedig a férfiak sem képesek mindig szétválasztani a szexet és szerelmet.

2015. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Költőnő? ***** válasza:
96%
sztem ez nem igaz. Azaz van egy réteg, de ez a csajoknál is megvan.
2015. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, nem minden férfinak az ilyen nők kellenek.

Én például ki nem állhatom a nagyszájú ribiket,az óriási műkörömmel, mű mellel, meg hasonlókkal...

Dohányzás? Nem zavar,én is dohányzom.

2015. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Ajjajj téged nagyon nagyon megbántottak, nagyon összetörhették a szíved....
2015. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem igaz.Sose kerestem ilyen nőket/lányokat.Nem szeretem a bunkó nőket.A sok smink meg taszító számomra.Hűség meg alap.Nem egy nőt hajtottam el azért mert nem voltak megfelelőek.
2015. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Most meg fogtok kövezni, de én nem hasonlítok a kérdésben leírt, illetve az első válaszban vázolt nőkre. És mégis megbecsülnek.


Igen, annyit elismerek, hogy nagyszájú vagyok és kiállok magamért, néha kicsit harsányan is, ezért könnyen észrevesznek társaságban, de bulizni legutóbb is a párommal voltam egy koncerten, sosem voltam hűtlen és sminket is max szempillaspirált használok, öltözéknek meg... nincs mellem, mit rakjak ki, most mégis? Dohányozni sosem dohányoztam, kipróbáltam, nem tetszett, hát nem nagy kísértés.


Oké, az tény, hogy kevesen szólítanak meg csak úgy az utcán (bár van rá példa, de leginkább csak némán figyelnek és utánam fordulnak), de őszintén, az miért "megbecsülés", hogy a külsőmmel azt sugallom, gyere dugj meg, és erre hajlamos pasik valóban próbálják is behajtani ezt a szótlan ígéretet? Az pont, hogy nem megbecsülés, hogy minden második férfi ágyba vinne, ez simán csak húspiac, ahol én vagyok az áru.


A megbecsülés az, hogy a párom odafigyel rám, törődik velem, ha bajom van, igenis kihúzza belőlem, még ha harapófogóval is kell, megbeszéljük, próbál megoldást találni rá, és tényleg igyekszik éreztetni velem, hogy mennyire örül nekem. Ezt személy szerint sokkal többre értékelem, mint a kanos serdülőket, akik kocsányon lógó szemmel esetleg megszólítanak ilyen "jó a segged, kő kóla?" stílusban. Az meg a másik, hogy az első válaszban leírt "sikeres" lánynak valószínűleg könnyű egyéjszakás, de jelentősen nehezebb tartós kapcsolatot találnia. Nem feltétlenül a jelleme meg a kalandok miatt, hanem mert azok a pasik találják meg, akik sikítva menekülnek a párkapcsolat gondolatától is, és csak egy éjszakára szépen használják, majd többet a nevére sem emlékeznek. Ez lenne talán a megbecsülés, amire annyira vágytok? Lányok, kérlek. Ne legyetek butusok :)

2015. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%
álltalánosítás level 1000! én se ezeke bukom sőt írtózom tőlük
2015. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Na hogy is volt az a lózung, hogy ne általánosítsuk a nőket? Errefel ti is ugyanazt csináljátok :D

De tudod mit? Jóhiszemű vagyok, nem térek el a tárgytól, nézzük a választ.


- Az hogy "nagymenő", a nőknél mit jelent? Hogy szexi, harsány,szókimondó? Abba meg mi furcsa van, ha a férfiak a vonzó, szexis nőket kedvelik? Ti vagytok a szebbik nem, már meg ne haragudj...

- Bánom is én ha bulizni jár vagy nem jár,csak engem hagyjon ki belőle

- A dohányzás nem kizáró ok,mindenesetre még mindig jobb mintha iszik mint a gödény, vagy lövi magát

- A megcsalásos rész teljesen értelmetlen. Miért becsülné egy férfi azt a lányt aki megcsalja őt?

- A túl sok sminket nem szeretik a férfiak

- Az öltözék meg...nézd, aki úgy öltözik mint egy alagsori bárcás, az ne sértődjön meg, ha annak nézik

2015. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Mert ők szopnak jól :(
2015. jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%

mert közvetlenek és jó fejek.Viccesek,értik a viccet,(már amelyiket) és lehet velük lazán beszélgetni.Nem ilyen rideg fa deszkák,hogy szexben is csak nyújtózik.


tudom tudom,rendkívül szórakoztató ember vagyok,ez rideg tény,még magamnak is,de mikor csak én beszélek a lány meg mindenre helyesel és nincs véleménye az unalmas,na jó másik véglettel is találkoztam,azon is bealudtam...khm kicsit nehéz nekem megfelelni


de egy bőbeszédű laza lány mindig nagyobb esélyes,és szívesebben látom.


pörgősek,élet van bennük,a dohányzás nem csak ilyen csajoknál van és nem szeretem,köpködök tőle,de nem számít.


és nem kell bulizni járnia,ez is általánosítás,már én is kinövök lassan belőle :S :,(( már csak iszok az a buli


a megcsalós legyen félig igaz :D de engem még soha ^^

2015. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!