Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kapcsolatok jutnak csak nekem?

Figyelt kérdés

Sok nő panaszkodik arra, hogy a pasik csak megdugni akarják őket.

Nos én férfiként ennek a sztorinak az inverzét tapasztalom. És ez pasiként olyan megalázó, mint nőként az, hogy csak szexre kell.


Lényeg röviden: velem valahogy olyan kapcsolatba kerülnek a nők (már az a kevés, aki egyáltalán hajlandó velem szóba állni), hogy az már majdnem a szárazbarát fogalmát meríti ki.


Még ha van is csók vagy szex, de inkább olyan az is, mintha már 40 éve házasok lennénk. Inkább a kapcsolat bizalmi részét élvezik.

Hogy kedves vagyok, odafigyelek rájuk stb.


D nem érzem részükről azt a zsongást, ahogy a jópasikkal szoktak működni.


27 éves vagyok, és a lányok is korombéliek.


Csak rosszul esik, hogy ugyanaz a lány mint romantikus érzéki kapcsolatot élhetett előttem egy jópasival.

Velem meg olyat, hogy a testiség szinte másodlagos.


Ez nagyon fáj. Ezért az ilyen kapcsolatokat meg is szoktam szakítani.


2015. jún. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Vonzás törvénye, biztos ilyen csajokat vonzol be, mert csak a negatívra gondolsz, nem pedig arra, hogy ilyen és ilyen jó tulajdonságokkal rendelkezzen a barátnőm.

Meg ahogy mondani szokták: Zsák a foltját!

2015. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól, vagy mert túl kedves vagy.
2015. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy túl kedves vagy velük valószínűleg... Én lány vagyok, és irtó aranyos mindenkivel, és senki nem értékeli, sőt még ki is használják... Illetve látom sok lány ismerősömnél is, hogy mindig jobban kell az nekik, akik után futniuk kell... Ilyenek a nők, és sajnos néha én is. Legyél velük titokzatosabb, ne mindig keresd őket, stb.
2015. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De legalább dugsz. Van akit semmire nem méltatnak a nők.
2015. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!