Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy akik engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akik engem az iskolában csúfoltak, mindnek sikeres életük csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Mindig is csúfoltak a félénkségem, csendességem miatt. Még a külsőmre is megjegyzést tettek, pedig az átlagos szintet simán megütöm, még kövér sem vagyok. De még is nekik minden összejött ami nekem nem: diploma, párkapcsolat. Nekem sosem jön össze hogy 1 hónapnál tovább érdekeljek valakit, ennyi idő után vagy még hamarabb, de lekoptatnak. Az egyik fiú azzal indokolta hogy túl jó vagyok hozzá, de tudom nem ez a valódi ok. Sokszor már kezdem azt hinni hogy akik kigúnyoltak nekik van igazuk, mert érek semmit.
2015. jún. 30. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az iskolának vége és te még mindig a múltban élsz, ez a te bajod. Meg az, hogy még mindig ezekhez hasonlítgatod magad.
2015. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
irigyek lehetnek ,nálunk is van ilyen sok..mert irigykednek hogy egy csaj karcsú és magas
2015. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne rágódj a múlton, hanem tegyél azért, hogy jobb legyen. Középiskolában kilógtam a klikkekből, nem én voltam a tanárok kedvence, most az osztály egykori egyik legjobb csaja egyedülálló 30-as, és sehogy nem akar neki összejönni egy normális kapcsolat, egy másik volt osztálytársnőm meg férjhez ment, gyereket szült, elvált. Ők mindketten benne voltak a klikkekben, és nincsenek előrébb, mint én.
2015. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sose add fel..az elet nem egy napbol all. Valtoznak meg a dolgok. Allj bosszut azokon akik egykor csufoltak ugy hogy sikeres leszel..osztonozhet akar ez is, hogy "majd en megmutatom nekik",
2015. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez velem is így volt! üdv a klubban! de néz előre az a múlt! még semmi nem veszett kárba tanulja jár szórakozni ismerkedni
2015. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a félénk, csendes emberek általában nehezebben érik el amit akarnak, akik meg csúfoltak, ők tudták mik a céljaik és hogyan érjék el azt.

Ne szerencsétlenkedj te sem, hanem ha akarsz valamit, akkor érd el.

2015. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha életvezetési tanácsadó volnék és jobban megismernélek, mondhatnék sok dolgot...

Ahelyett, hogy mások életével foglalkozol inkább a magadét tedd rendbe. Ezzel kéne kezdeni, aztán jöhet a többi.

2015. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Mert túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb pasikat veszed észre.
2015. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!