Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha egy lánynak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha egy lánynak van egy beütése, akkor nem lehet már komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 21:07
1 2 3
 11/21 Estienne ***** válasza:
De azért drága, a "beütés" és "beütés" között van különbség. Az még bőven elviselhető, ha kissé visszahúzodó és csöndes vagy, de ha ezekhez dühkitörés és abnormális hangulatingadozás is párosul, akkor az már lehet probléma. Persze, most csak kitaláltam valamit, de remélem érted a lényeget, így ezt nehéz megállapítani.
2015. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ennyi csak hogy visszahúzódó vagy? Az nem gond, ilyen mindkét nemnél van. Annyi a hátrány, hogy több türelem kell hogy megnyíljon a másik. Én is visszahúzódó vagyok és lány, nekem ebből még nem származott hátrányom.
2015. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hasonló cipelőben járok, csak fiú kivitelben, csendes, visszahúzódó vagyok, és időnként emberek társaságában annyira zavarba jövök, hogy egy értelmes mondatot se tudok kinyögni. :/
2015. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen lényegében csak ennyi a gond, hogy mások társaságában zavarban vagyok. De nincsenek dühkitöréseim vagy hasonló. Csak a mai világban az számít normálisnak aki bárkivel szóba tud csak úgy elegyedni.
2015. jún. 29. 21:50
 15/21 Estienne ***** válasza:
El vagy tájolva. Az emberek nagy részének nehezére esik idegenekkel társalogni.
2015. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
De ne akarj sablon ember lenni.Elég ha a barátokkal,családdal,kollégákkal beszélsz.Nem kell mindenkivel.De most pl velünk kommunikálsz.Amúgy ez segít lekűzdeni a zavarodottságot.Beszélgess full idegen emberekkel.Először csak annyit kérdezz hogy mennyi az idő,vagy útba igazítást kérsz.Lényeg hogy szoktasd magad a folyamatos kommunikációhoz.
2015. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Kérdező, ez nem igaz :) Ne aggódj, fiúknál is van ilyen, attól még nem vagy hátrányban. Tapasztalatból mondom, valakinek kifejezetten bejönnek az olyan lányok, akik nem könnyű esetek. Attól még te ugyan olyan értékes vagy.
2015. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, de akkor sincs önbizalmam. Persze a családommal felszabadult vagyok, de ha valakivel pl. randizni megyek, meg egyáltalán nem vagyok az.
2015. jún. 29. 22:03
 19/21 Estienne ***** válasza:
Ha ennyire zavar, vannak kommunikációs tréningek.
2015. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Voltam már önbizalomhiányos lánnyal randin,nem volt vele gond.Sőt,amikor megöleltem,gyengéd voltam vele akkor megjött az önbizalma.Hidd el neked is van,csak kell valami vagy valaki aki rendbe tesz.
2015. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!