Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a gáz, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a gáz, ha egy pasi jól néz ki, de sosem volt még komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés
24 évesen. mindenképp valami gyanúsra, "defektre" gyanakodtok ilyenkor?
2013. febr. 26. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
miféle defektre gondolsz?
2013. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen srácot, olyan helyes, hogy kb bárhol be tudna csajozni, ráadásul egész jófej. Mégsem volt még komoly kapcsolata, pedig szeretne. Először azt gondoltam kamu, és csak kiéli magát, de ezt nem akarja mondani, később viszont ahogy összebarátkoztunk, rájöttem, hogy ő nem egészen tudja, hogy is kéne megtartani egy nőt. Persze, kb dugni, meg ilyesmire bárkit fel tudna szedni - szinte - de komoly kapcsolatra kb teljesen alkalmatlan. Egyelőre legalábbis, aztán lehet fejlődik majd.

Nem defektre gondolnék feltétlenül, de ha még egy komoly kapcsolata sem volt, akkor annak tuti oka van.

2013. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak félénk vagy nem? én is ilyen cipőben vagyok igaz csak 21 vagyok még de nem volt még bárátnőm de eddig annyira nem is akartam el voltam magamba de mostmár szeretnék de nemtudom hogy csajozzak! nemmerek odamenni egy lányhoz tudom gáz de nemtudom miért van ez pedig én se vagyok állítólag egy rossz képű meg lehetett is volna már mert volt rá példa buliba hogy odajött hozzám csaj de annyira pancser vagyok hogy akkor is megijedtem! nemtudom mit lehetne ennek csinálni?
2013. febr. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én jól nézek ki, sose volt még komoly kapcsolatom, mégse vagyok defektes... egyszerűen csak így alakult
2013. febr. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesóm is ilyen én nincs semmi defektje, van akiknek nem úgy alakul az élete, ha 30 fölött lenne akkor már lehet elkezdenék ilyesmin gondolkodni
2013. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!