Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy itt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy itt is többször jókat beszélgetek értelmes lányokkal, de valami mindig közbeszól?

Figyelt kérdés

Nem egyel beszélgettem már régebben is jókat itt, vagyis leveleztem. Pl. tegnap is egy tök értelmesnek tűnő lánnyal egy kérdés során elkezdtünk privizni. Mondta, hogy nagyon okos vagyok, jókat irkálunk. :) Mondtam neki, hogy átmehetnénk akkor más csatornára, mert ez nem a legjobb platform levelezni, filózgatni itt. Írta, hogy ő is ilyen filózgatós alkat, szereti fejleszteni magát.


Aztán egyszer csak bealudt, amire nem rágtam be, mert mit tehetne róla? Ma reggel meg annyit írt csak, hogy, bocsi, hogy bealudtam, amúgy nem szeretek mailozni. :D És egy ilyen smile.


Kérdésem: ha egy utolsó nőgyűlölő szemét lennék, akkor vajon nagyobb érdeklődéssel reflektálna vissza a lány? Azt akarom ebből kihozni, hogy nem értem, miért akad meg egy kölcsönösen jónak tartott levelezés, amiben igényesebb témákról is beszélgetünk. Miért van ilyen igazságtalanság, hogy ha én veszem a fáradtságot, hogy műveljem magam, érdekes személyiséggé fejlesszem önmagam, akkor kb ugyanolyan elbírálásban részesülök, mint az itt feltobzódott nőgyülölők, akik semmibe nézik a nőket, nem tisztelik őket? Ez már nagyon fáj nekem.


2015. jún. 29. 11:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon finoman kell formálni a beszélgetést, ha máshová szeretnél kilyukadni. Ha az egyik pillanatban a főzésről beszélgettek és hirtelen beírod, hogy "na, akkor mikor talizunk", akkor 99% az esélye, hogy elijeszted a csajt. Szép lassan kell átvezetni a beszélgetést egyik témából a másikba, lehetőleg úgy, hogy a kettő között legyen némi átfedés. Gondolom ő akkor lépett hátrébb, amikor felhoztad, hogy máshol kéne folytatni a beszélgetést, mert ő azonnal arra asszociált, hogy biztos egy gyors randit akarsz összehozni, ahol hamar megdöngeted és otthagyod. A nőket sokáig kell puhítani, ha pár nappal később hoztad volna fel a dolgot, miszerint le kéne váltani a társalgási platformot valószínűleg belement volna. Volt szerencsém megtapasztalni nekem is ezeket. Egy sráccal 20 perc duma után olyan jóba lettem, hogy máris jött TF szerverre és azóta is vele játszok, egy nőnél 20 perc maga a bemutatkozós rész (ki vagyok, mit szeretsz, szóval a szokásos sablondumák), illetve ennyi idő alatt kell elhitetned vele, hogy nem egy 44 éves szatír vagy. Ez van, ha itt akarsz ismerkedni, akkor számíts rá, hogy egyik percről a másikra eltűnhet az illető, akivel addig beszéltél és sose látod újra, ha pedig megmarad, akkor napokig kell főznöd, hogy kialakuljon a bizalom köztetek. Netes ismerkedésnél a nők nagyon távolságtartóak, mondjuk megértem, hisz egy halom kretén akar náluk bevágódni 5 perc alatt.
2015. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!