Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, hogy itt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy itt is többször jókat beszélgetek értelmes lányokkal, de valami mindig közbeszól?

Figyelt kérdés

Nem egyel beszélgettem már régebben is jókat itt, vagyis leveleztem. Pl. tegnap is egy tök értelmesnek tűnő lánnyal egy kérdés során elkezdtünk privizni. Mondta, hogy nagyon okos vagyok, jókat irkálunk. :) Mondtam neki, hogy átmehetnénk akkor más csatornára, mert ez nem a legjobb platform levelezni, filózgatni itt. Írta, hogy ő is ilyen filózgatós alkat, szereti fejleszteni magát.


Aztán egyszer csak bealudt, amire nem rágtam be, mert mit tehetne róla? Ma reggel meg annyit írt csak, hogy, bocsi, hogy bealudtam, amúgy nem szeretek mailozni. :D És egy ilyen smile.


Kérdésem: ha egy utolsó nőgyűlölő szemét lennék, akkor vajon nagyobb érdeklődéssel reflektálna vissza a lány? Azt akarom ebből kihozni, hogy nem értem, miért akad meg egy kölcsönösen jónak tartott levelezés, amiben igényesebb témákról is beszélgetünk. Miért van ilyen igazságtalanság, hogy ha én veszem a fáradtságot, hogy műveljem magam, érdekes személyiséggé fejlesszem önmagam, akkor kb ugyanolyan elbírálásban részesülök, mint az itt feltobzódott nőgyülölők, akik semmibe nézik a nőket, nem tisztelik őket? Ez már nagyon fáj nekem.


2015. jún. 29. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Vagy ronda volt vagy nem tartott érdekesnek vagy egyéb ok vagy mindhárom.
2015. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha ő maga írta, hogy érdekes személyiség vagyok, miért ne tartott volna annak? Nem értem a logikát. Lehrt, hgy ronda, nem láttam képet róla, ő sem rólam.
2015. jún. 29. 12:03
 3/11 simizucyka válasza:
Nem lehet, hogy teljesen tévesen vetted a jeleket és személyesen akarna veled beszélni? Ha valóban érdekesnek tart, akkor nagyon nagy a valószínűsége, hogy a szemedbe szeretne nézni.
2015. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó felvetése jogos. Mi pasik hajlamosak vagyunk félreérteni a lányok szándékát. Emlékeztek? Volt itt olyan csávó aki megkérdezte a következőt: "Egy lány megbökött facebook-on akkor bejövök neki?" Meg a másik: "Farmon szomszédnak kért fel, akkor jó vagyok nála?":D
2015. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ugyanolyan elbírálásban részesülnél, mint a nőgyűlölők? :D
2015. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ő egyszerűen beszélgetni szeretett volna, te meg többet vártál, és ezért csalódtál? Mondta, hogy ismerkedik, társat keres?

Amúgy meg lehet, hogy tényleg csak annyi a gond, hogy nem szeret e-mailben kommunikálni, akkor felajánlhatsz más csatornákat (skype, Facebook, viber, telefon, stb.).

2015. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miből gondoljátok egyből, hogy találkozni akart? Lehet még azt sem tudták hol lakik a másik.

Gyakoris lányoknál nem az a tapasztalatom, hogy pár órás levelezés után már randira akarnának menni. A legtöbb még pár nap után is berezel.

2015. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De, feljött a tali. A lány írta, hogy oké, benne van beszélgetésben, és ha úgy alakul, hogy szimpatikusak lennénk, jöhetne egy tali is. :)

Facebookot felhoztam neki, nem vagyok ott aktív, de kapcsolatteremtésnek jó lett volna. Azt mondja, nincs facebookja. :D Skype meg nálam nem jó, mert a gépem régi, új OS-t meg nem tudok rá tenni, nem futna el rajta. E-mailozni nem szeret.

Mindegy, elköszöntem tőle, a megnyilvánulásai alapján még éretlen hozzám. Ez van.

Aki kérdezte, hogy miből gondolom, hogy ugyanolyan elbíráslásban részesülnék, mint a nőgyülölők? Eredmények. Azoknál is megakad, meg a normálisaknál is. Tehát ugyantt vagyunk.

2015. jún. 29. 12:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát te is éretlennek tűnsz, ha egy ilyen alapvető problémát nem tudsz megoldani, hogy hogyan tartsátok a kapcsolatot... Ha nem szereti az e-mailt, nincs FB-ja, még mindig számos lehetőség van. Telefon például.
2015. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De hát hogyan kérhetném el a telefonszámát, mikor még nem is ismer? Épp most írta, az elköszönésemre:


"Akarom,de ha te nem akkor Menj,nem fogok könyörögni senkinek főleg nem egy idegennek. És az oldalak amiket mondtál,nekem ott egyiknél sincs fiókom"


Szóval azért elég tolakodó lennék, ha bekérném a számát néhány gyikes levelezés után nem? :D Itt azért nem akarom, mert nem biztos a helyem az oldalon. Modik LIKE...:D Értitek.

2015. jún. 29. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!