Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozás/pasizás szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás/pasizás szempontjából hogy alakult eddig az idei nyarad?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 16:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sehogy, sehol nem is voltam. Ugy nez ki ez a nyaram most ilyen lesz. 22L
2015. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Még egyelőre nem is volt nyaram. Örülök, ha egy hónapot tudok majd "nyaralni", az meg nem sok próbálkozásra elég...
2015. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Kétszer próbálkoztam, mindkettőt bebuktam végül, de az utóbbi fájdalomdíjként legalább meghívott egy vodkanarancsra.
2015. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mint púpos gyerek a prés alatt... :)
2015. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jól, sikerült kipróbálnom egy idősebb csajjal néhány olyan dolgot, amit szerettem volna.
2015. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
sehogy! vagy bennem van a hiba vagy vonzom a bolondokat! de majd csak lesz valahogy
2015. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mivel parkapcsolatban vagyok, nem csajozok. Olykor viszont jol esik, amikor felkeltem egy lany erdeklödeset es flörtöl velem.


Meglepö modon, miota boldog parkapcsolatban vagyok, azert jo par eve, sokkal gyakrabban fordul elö ilyesmi, föleg ezen a nyaron, mint maskor. Nem gondolom, hogy megjelenesemben tul sokat valtoztam volna, de mig nem volt baratnöm, olyan volt, mintha eszre sem vettek volna...

2015. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Kavalier: ez azért van, mert sugárzol a boldogságtól :) Többen észre vesznek.
2015. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Naptári nyár szerint (06.01.) óta 3 kalandom volt.

Tegnap rossz idő miatt kocsmáznom kellett, és az új pultos csajjal megismerkedtem. Haza is hozott autóval zárás után. Ma együtt bulizunk...szóval még eldől mi lesz de szerelem az biztos nem a részemről.:D 22F

2015. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
elhúzták az orrom előtt a mézes madzagot, beleéltem magam egy induló kapcsolatba, de ebből már nem sok fog kisülni :(
2015. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!