Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ez titeket elriaszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ez titeket elriaszt?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok szingli. Az utóbbi 8 hónapban bizony nem találkoztam olyan pasival akivel kölcsönösen lenyűgöztük volna egymást, akivel úgy éreztem volna, hogy igen, ő kell.

Mikor valakivel ismerkedem, meg szokták kérdezni hogy mióta, és hogy hogy szingli vagyok. Mikor ezt elmondom, kicsit úgy érzem megijednek a pasik. Volt aki konkrétan azt mondta, "biztos nem érem el a mércét nálad, ha másnak sem sikerült", illetve volt aki csak nyugtázta az infót, aztán egyszer csak "feladta", pedig előtte nagyon jól alakult minden.

Számotokra ez riasztó dolog? Nem kéne ezt elmondanom ha valakivel randizok?

21N


2015. jún. 25. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem riasztó.
2015. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem lenne riasztó. Sőt inkább vonzó, hogy nem jössz össze akárkivel csak azért, hogy legyen valakid. Persze ez csak akkor jó hallani, ha hozzáfűzöd azt is, hogy nem a teljesíthetetlen elvárásaid miatt van így, csak amiatt, mait itt is leírtál a kérdésben. Amúgy nem kell kiemelni ezt, mondhatod azt is, hogy "Egy ideje" vagyok szingli.
2015. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez riasztó.

A többieknek egy csak egy ürügy volt, hogy rád hárítsák azt, ha ők nem tudnak veled összejönni.

Nem is kérdezném, hogy mióta vagy egyedül. Lényeg, hogy akkor egyedülálló vagy mikor ismerkedünk és ez a lényeg.

A múltad ilyesfajta megbeszélését ráérnénk később is megvitatni.

2015. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:
100%

nem hinném,hogy ez a riasztó

valami egyéb is felmerül

2015. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy érzed a nyolc hónap sok?Dehogy az.

Olyan pasival randizz akinél ez a szám magasabb.

2015. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem emiatt lépnek le.
2015. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm előttem több, mint 1 évig volt szingli. Nem riasztott el, miért riasztana el? Én is tudom, hogy rengeteg a nyomorék a világon, örülök is neki, hogy nem áll össze fűvel-fával.
2015. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos azt hiszik, van valami oka. Hogy megetted az előzőt, vagy valami hasonló :) Én 9 hónapja vagyok egyedül, azóta egy lánnyal beszéltem, aki kicsit is tudott érdekelni... csak éppen három országgal arrébb él.


Ha valamelyik srác helyében lennék és nekem mondanád, megkérdezném, miért vagy egyedül, miért ért véget az előző kapcsolatod és egyáltalán ennyi idő alatt túl tudtad-e rajta tenni magad. Ezután hagynám a kérdést békében nyugodni, elvégre a múlt a múlt, a jelen pedig kettőnk dolga lenne. Ha látszana, hogy nyitott lennél egy új kapcsolatra, ki kellene próbálni, mi lenne belőle.

De ez csak az én véleményem.


23/F

2015. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!