Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+ elvalt nokent ujra lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ elvalt nokent ujra lehet kezdeni? Kinek, hogy sikerult?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korfüggő. Bármikor, bármit újra lehet kezdeni, soha nem késő.
2015. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját példát nem tudok mondani, de ismerek olyan hölgyeket, akik 40-50 évesen kezdték újra és most komoly kapcsolatban vannak, egyiküknek nemrég volt az eljegyzése.

Szóval szerintem nem késő az újrakezdés.

2015. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő, anyukám példáját nézve. Ő 40 éves, talált valakit de aztán vége is lett...nem ez a lényeg,mert a pasi hülye volt,de azóta is sok udvarlója van, szóval nem késő!:)
2015. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapám jó rég meghalt és nagyanyámat még 70 éves kora után is feleségül akarták venni.


Akkor miről is van szó ?


Egyébként ha adsz magadra és jól nézel ki akkor még fiatalabb pasik közül is válogathatsz.

2015. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, hat igen a fiatalabb ferfiak nagyon ismerkednenek velem, ettol ki is vagyok akadva, nem akarok 30 eves ferfiakkal ismerkedni. Itt mindenki pozitivan latja ezt az egeszet, a kornyezetemben meg a baratnoim akik elvaltak, nekik nagyon nehez.
2015. jún. 24. 23:43
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Harminc éveseken már kiakadsz? Nekem 40 éves létemre tizen- huszonévesen csapják a szelet csőstül, már szinte megkönnyebbülést okoz egy harmincas... :)


De komolyra fordítva: nehéz. Mert azok, akik ebben a korosztályban "normálisak", már elkeltek, vagy nagyon hamar elkelnek, nincsenek jelen a társkereső "piacon". Elvétve lehet találni olyat, aki képes és alkalmas társkapcsolatra. Csak azért, hogy legyen valaki, nem érdemes beleugrani kapcsolatba, viszont elzárkózni sem érdemes semmitől. Például van nem egy olyan ismerősöm, aki mikor megismerkedtünk, még házas volt, ezért én nem akartam velük kapcsolatba kezdeni, de nem mondtam, hogy akkor viszlát, mert jól el tudtunk beszélgetni. Aztán idővel mégis lezárták a kapcsolatukat, szabaddá váltak... három ilyen férfi is volt a környezetemben, ha akartam volna, bármelyikre lecsaphattam volna (nem akartam).

Én az összes ismerkedési csatornát használom, de csak módjával. Mindenhova úgy megyek, mintha ott ismerném meg álmaim férfiját: utcára is csinosan felöltözve, szolid sminkkel megyek ki. Ha van lehetőség bármilyen társasági eseményre, ahol korombeli férfiak lehetnek, elmegyek (jellemzően barátnőkkel). Több társkereső oldalon is fent vagyok.

Azt tudom mondani, hogy ha nagyon akarnék kapcsolatot, akkor már lehetne. Sokan hívnak randira, de azért erősen szelektálok, hogy kivel találkozom, csak akkor adom a fejem személyes találkozóra, ha érzem, hogy megvan a közös hullámhossz. Viszont én jól elvagyok egyedül is, viszonylag teljes az életem, persze jó lenne egy társ, de nem mindenáron. Ezért csak akkor köteleződnék el, ha ellenállhatatlan vágyat érzek. Ilyen még nem volt... olyan, hogy "vágjunk bele, aztán majd meglátjuk, mi lesz" lett volna már több is.

Szóval rajtad is múlik, hogy mennyire akarod, mennyire fontos számodra, hogy legyen valakid. Én fontosabbnak éreztem, hogy az életem tegyem sínre, pasi nélkül is teljessé tegyem. Ez már nagyjából sikerült. Ha nem jön a Nagy Ő, nem esem kétségbe. Ha jön, akkor nem fogok elszaladni.

2015. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nyilván a 30- korosztály úgy gondolja, hogy bármit megteszel, ha látsz egy falloszt...


Mindig lehet találni, én 59F-ként épp most...

Ne görcsölj, ne "keress" - járj nyitott szemmel és szívvel!

2015. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os koszonom a valaszodat, hasonloan gondolkozom, probalok megallni a sajat labamon,

7-es a 30-as korosztaly akkor nagyon rosszul gondolja, mert nekem inkabb a tolem par evvel idosebbek jonnek be.

2015. jún. 25. 10:21
 9/12 omba ***** válasza:
2015. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyanyám 69 éves, most szakított az élettársával, eljár táncklubba és körüldongjak a fiatalabb pasik.
2015. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!