Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfivel sem voltam az utóbbi hónapokban igazán egy hullámhosszon?

Figyelt kérdés

Próbáltam ismerkedni, inkább neten mint élőben, mert a suliban és a munkahelyemen is döntő női többség van, szórakozni pedig nem igazán járok el. Volt, akikkel hetekig e-maileztünk/leveleztünk. Volt képcsere, értelmesen tudtunk beszélgetni, általában még közös érdeklődés is volt, de valahogy senkinél nem éreztem azt, hogy igen, ő kell nekem. Részemről mindenki csak a barát kategóriában maradt. Bennem van a hiba?


23L


2015. jún. 23. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a hosszan tartó levelezésnek neten,ha élőben meg nem találkozol velük.
2015. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban neten egy idő után marhára unalmassá válhat és egyhangúvá, persze vannak kivételek, de jobb minél előbb találkozni.
2015. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Mert egyik sem nézett ki elég jól és/vagy nem voltak számodra megfelelő anyagi helyzetben.
2015. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták: Netes ismerkedés ismerkedésre való. Arra, hogy néhány levelezés, képváltás, szokásos udvariasságok után minél előbb találkozzatok. A kerítőnőn keresztül sem leveleztek évekig a leendő párok.

Az meg nem baj, ha válogatsz, amennyiben legalább nagyjából tudod, hogy mit szeretnél, illetve ha a fejedben lévő listának ezek a fiúk nem feleltek meg. Az már gond, ha van egy elképzelésed, ők mind meg is feleltek és te kiszórtad őket. Persze az is lehet, hogy ha csak unaloműzőnek használtad az egészet akkor még élvezni szeretnéd, hogy mások is udvaroljanak, viszont ha egyet kiválasztasz akkor esetleg már nem lesz zsongás körülötted... de mindezeket Neked kell tudni. Én kb. 5 évet vártam, míg eljött az akit akartam (elég határozottan tudtam, hogy milyennek kell lennie). Addig valami hasonló volt mint Veled és nem bántam meg.

2015. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neten keresztul soha nem fog atmenni a szikra! Persze dumcsizhatsz, szimpatizalhatsz, mulathatod az idot es nezegethetsz fenykepeket ... de! ... nem erint meg senki, nem hallod a hangjat, nem erzed az illatat, nem olvashatsz a gesztusaiban. Talan ezert nem erzel semmit, mert valojaban a netes dolgokban nincs is semmi ... csak ulsz otthon a maganyodban, azt hiszed foglalkoznak veled mert irogatnak neked, de valojaban nem (!) otthon vagy, egyedul vagy es maganyos vagy!
2015. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs hiba... miért volna természetes, hogy pár hónap alatt nem találsz olyat, aki igazán megérinti a lelked?

Van, aki évekig vár erre.

2015. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!