Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kell/lehet megnyílni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell/lehet megnyílni első néhány randinál?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok szingli és elég sok randin túlvagyok. Azt vettem észre, hogy nm nyílik meg eléggé, talán mert attól félek, hogy nem érdekli a másikat. Másrészt pedig, mert nem szeretek rossz dolgokról beszélni. Pl életem meghatározó része, hogy 14 éves korom óta nem élek a szüleimmel, az egyik testvéremet a drog miatt elveszitettem, az apám alkoholista, a szüleimet 2 éve nem is láttam, csak telefonon beszélünk néha. A rossz családi körülmények miatt nem tanultam tovább, így már érettségi óta dolgozom, egyedül élek.

Sokszor ha ismerkedem, a srácok azt mondják keveset beszélek, nem tudnak rólam semmit. Talán azt gondolják kegyetlen unalmas vagyok. Pedig egyszerűen csak nem akarok kellemetlen hangulatot teremteni ilyen témákkal. Illetve úgy érzem valamellyest hátrányt jelent, hogy nem végeztem főiskolát, azt hiszik buta vagyok.

Igazából lehet, hogy tényleg unalmas is vagyok, mert jelenleg a munkám az egyetlen dolog az életemben. Hobbi szinten foglalkozom önismerettel, önfejlesztéssel, tudatossággal, de ezeket a korom beliek hülyeségnek tartják.

Szerintetek?

21L


2015. jún. 22. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat szerintem ne mond el első randin, legalábbis tapasztalataim alapján ilyenről beszélni nem túl jó.
2015. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ennyire intim dolgokat, ne árulj még el, az első pár találkozásnál az illetőnek. :) Próbálj meg inkább valami vicces sztorit mesélni, ha eszedbe jut valami ilyesmi. :)
2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is sok rossz dolgon keresztül mentem már, én egyet tudnék érezni, ha randin ilyen szóba kerülne, sőt, akár közelebb is hozhatja az embereket egymáshoz. Rám legalábbis ilyen hatással lenne.

21/F

2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szomorú, ami történt veled, és nagyon sajnálom. Nehéz elvonatkoztatni, vidám témákat találni ezek után, ez érthető. De ha sarkosítani szeretnénk a kérdésedet, akkor így hangzana:

"Túl csendes legyek vagy csak negatív dolgokról beszéljek?"

Persze nem érdemes másnak se kiadnod magad, de egy randin miért nem mentek el mondjuk egyet sörözni? Nem a legnőiesebb megoldás, de nekem ez vált be, oldja a feszültségeket mindkét fél részéről, csak mértékkel- nem túl előnyös ha valaki első randim lerészegedik vagy becsiccsentve vihorászik.

Azok a témák amikkel foglalkozol nagyon is hasznosak és érdekesek, mesélj te is a hobbidról, aztán a fiú is, esetleg a nagy álmaitokról, ki hova utazna ha megnyerné a lottót, stb. Ezekre a válaszok nagyon sok mindent elárul a személyiségéről is az adott illetőnek. :)

2015. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!