Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért dühít itt mindenkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dühít itt mindenkit, hogy a nők a pénzre buknak?

Figyelt kérdés

pénz=sikeresség


itt minden férfi azt írja, aajjj a nők csak a pénzes fiúkra vágynak, dolgozz tanulj és lesz pénzed

sikertelenek vagyunk, vagy mi a gond?


2015. jún. 22. 21:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyok (túl) szegény, de nincs nőm. Ergo nem igaz. Ez esetleg csak egy elvárás a sok közül. Másrészt vannak a gold-diggerek, azok meg nekem nem kellenek. Nálam szegényebbeknek is van nőjük.
2015. jún. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Dolgozz, tanulj és lesz pénzed, aha, meg egy nagy adag szerencse kell még hozzá, sőt merem állítani, hogy ez az egyik legfontosabb tényező. Manapság hiába tud valamit az ember, hiába van diplomája, ha nem veszik fel mert épen kell a hely a főnök rokonának, ismerősének stb.-nek. Nekem azzal semmi bajom, hogy teszem azt egy ügyvéd nő, vagy doktornő hozzá hasonló egzisztenciájú férfit keres, de amikor egy tescos árufeltöltő lányka is csak a full pénzes férfiakat hajlandó csak észre venni, az egy kicsit sok. Egyébként meg ha pénz kell a nőknek, akkor dolgozzanak, tanuljanak ők, ne máséból élvezkedjenek, kisírták annak idején maguknak az egyenjogúságot, akkor hajrá!
2015. jún. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
76%
Hat en vallalom, hogy igen is erdekel a penz. Ettol fuggetlenul nem nezem le a paromat azert, mert idonkent en tobbet hozok haza par ezerrel, de tulnyomoreszt o keresi a nagyobb fizut. Miert, mire lehet csaladot alapozni, ha nem penzre? Es mivel erhetem el, hogy tobb elmeny erjen minket, jobb minosegu etelt egyek, es hasonlok, ha nem penzzel? Igen is, egy ferfi legalabb annyit hozzon haza, mint a no. Nem varom el, hogy milliok csucsuljenek a szamlajan, de egy minimalberbol elo ferfi mellett semennyire nem ereznem magam biztonsagban. Nem szeretnek a villanyszamlaval almodni. En gyereket szulok, a vilag legszebb ajandekat adom es nevelem fel neki, o meg tegyen penzt az asztalra, hogy ezt minosegien tudjam kivitelezni.
2015. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
27%

Nekem semmi gondom nincs, ha egy nő elvárja a havi 300 ropi nettót, a saját lakást és a német aszfaltßaszó autót, ha cserébe:

- Úgy néz ki, mint Scarlet Johansson

- Úgy főz, mint Benke László.

- Legalább annyira művelt, mint én (min. 2 felsőfokú nyelvvizsga + diploma)

- Sosem mond nemet a szexre semmilyen körülmények között.

- Minden nap kitakarítja a házunkat, azaz az én házamat, ahol ő csak lakik.


Semmi gond az elvárásokkal emberek, egészen addig, amíg úgy támasztjuk őket, hogy azzal egyenértékű szolgáltatást tudunk nyújtani. Nekem apám mindig azt mondta, amikor egy tűzokádó sárkányt kértem tőle, hogy "semmi gond, amint szerzel neki egy hangárt, ahol aludhat, meg 16 tonna szenet, amit ehet, akkor még aznap elhozom neked."

2015. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mindenki annyit várjon el, amennyit nyújtani tud. Ennyi! Ha valamelyik nő sok pénzre, biztonságra vágyik, teremtse meg magának, ne csak pofázzon, hogy a férfi dolga.
2015. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

No vagyok, nekem a szuleim gazdagok en csak jol szitualt vagyok, de a kulfoldi suliktol kezdve az auton at, sielesek szoval minden megvan/megvolt.


Talan pont ezert de engem nem erdekel, h a pasinak mennyi penze es milyen kocsija van (ha van) mert nekem ez mind ,egvan, ergo nem zavar ha nem tud kifizetni egy vacsorat mert en ki tudok.

A jelleme viszont fontos....a kulseje csak annyiban h nekem tetsszen az h ezt a vilag csunyanak vagy helyesnek latja az indifferens.


A barataim sem a pasik penzere hajtanak, igaz nehany evfolyamtarsamnak a pasi egzisztenciaja a fontos. Szoval ez a "minden no, minden ferfi" egy orbitalis sztereotipia.

2015. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy minden nő a pénzre bukik. Én sem bukom a pénzre és hányingerem van attól, amikor egy pasi odajön hozzám és azzal próbál megkapni, hogy neki BMW-je van, vagy hasonlók. Az ilyet gondolatban leköpöm. :) Viszont, ha valakivel lehet jókat beszélgetni, okos, művelt, tanult, látom benne az ambíciót, akkor az sem érdekel, hogy nincs BMW a popója alatt, stb. Nekem inkább az ész számít, nem a pénz. A pénz annyiból fontos, hogy én pl sokat tanultam és szeretnék is jó fizetést. Természetesen sosem mennék hozzá egy olyan férfihoz, aki ilyen 50-60 ezreket visz haza. Ez egyrészt azért van, mert én ennél jóval többet keresek, ami frusztrálná az aktuális páromat, másodsorban pedig nem azért gürcöltem és tanultam, hogy gyakorlatilag eltartsak egy férfit. Meg arra is gondolni kell, hogy a nő majd elmegy szülni, stb. Kell az anyagi biztonság. De természetesen itt nem milliókra gondolok. Egy 140 es nettó egy átlag családnak, ha a nő és férfi is kb ennyit keres elég kell legyen. Viszont. Az olyan nők ne várják már a sült galambot, akik semmit sem tettek azért, hogy jól keressenek/sikeresek legyenek. Én amondó vagyok, hogy nem várok el olyat a páromtól, amit én magam nem tennék/tettem meg. Pl tanulás, stb. De ez persze egyéni vélemény.
2015. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!