Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért dühít itt mindenkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dühít itt mindenkit, hogy a nők a pénzre buknak?

Figyelt kérdés

pénz=sikeresség


itt minden férfi azt írja, aajjj a nők csak a pénzes fiúkra vágynak, dolgozz tanulj és lesz pénzed

sikertelenek vagyunk, vagy mi a gond?


2015. jún. 22. 21:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%
#9 Nem tudom te miről beszélsz, de amit a #5 leírt az nagyon reális perspektíva. Számtalanszor tapasztaltam magam is.
2015. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
#7: Ühü. Szerintem sem számít egzisztenciálisan biztosnak például egy 7-es BMW: [link] Nem a csotrogány, 40 éves BMW-re kéne ám gondolni, meg a 60 éves Trabantokra. A másik dolog meg a taplóság: szerintetek a delikvens "úriember" nem is tapló, csak "határozott", erős jellem, aha, csak éppen egy külsős szemlélő csont nélkül rávágja, hogy a kandúrotok dehogy határozott, dehogy erős jellem, csupán egy nagypofájú bunkó tróger, akibe szerelmesek vagytok. :D Hát akkor sok sikert hozzájuk, én nem irigykedek rájuk! Már elég régóta értem, miért maradnak magukra a csendes, nem nagypofájú, szelíd srácok.
2015. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
qaywsxedcrfvtgbzhn nevű felhasználó! igazad van de azt ne említsük hogy ezek a kandurok honnét is tettek szert a vagyonra? biztos nem a teszkóban takarít 3 műszakban!
2015. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
27%

Biztos van, aki becsületes úton ért el egy vagyont, de hazánkban nem ez a jellemző. Na, ez sikeresség. Illetve sokan pofáznak még akkor is, amikor semmit sem tettek le az asztalra maguktól, csak apuci-anyuci egy vállalkozást tolt alájuk. Ez a sikeresség? Meg mások átb...ása? Kétlem.

Egyébként van pénzem, de nem ebben mérem az emberek sikerességét. Hiába sikeres, ha boldogtalan...

Nőknél meg már az öltözködésén, ékszerein, küllemi dolgain, megnyilvánulásain észre lehet venni, ha pénzre hajt. :)

2015. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
#13: Szerinted a nőket érdekli, milyen forrásból szerzi meg valaki az egzisztencia megteremtésére fordított anyagiakat? Beszéltem én már olyan nővel is évekkel ezelőtt, aki becsületes, tisztességes férfit keresett élete párjának, majd végül kikötött egy alattomos, embergyűlölő brókernél (évfolyamtársam volt két évig), és érdekes módon a csaj véleménye is megváltozott, csakhogy szavait idézzem: "a hülyék megérdemlik, hogy átverjék". :D
2015. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
60%
#13 Éppenséggel a nőknek még imponál is, ha a kanja bűnöző. Akkor érzi csal magát igazán nőnek...
2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
46%

Igaz! Ha nem győzött le minimum két maffia vezetőt, akkor alapból kuka a srác, máshogy hogyan tudná bizonyítani a férfiasságát?


20/csúnya.lány

2015. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
34%
igen mert akkor azt mondják hogy nem unalmas az életem ha nem izgalmas..... a jó fiúk unalmasak! de akkor is ezt mondják ha majd a tek tapos a nyakán
2015. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
78%

Most lehet, hogy közhely, de szerintem egy igazi kapcsolatban, ahol a szerelem dominál, semmi jelentősége a pénznek. Ahol meg van, az nem szerelem, nem igazi kapcsolat, csak egy felszínes f.s. Ezért látják úgy a magukat lúzernek tartó srácok, hogy a lányok csak a jóképű, izmos, gazdag csávókra buknak. Igen, ez így van a 80%-uknál, de igenis hiszem, hogy vannak normálisak. (Ugyanez a helyzet a férfiaknál is, nálunk is megvan a felszínes réteg, akinek a plázapina kell, nagy csöcsökkel, zéró aggyal és lelkivilággal.)

Nem a nőkkel, vagy a férfiakkal van a probléma, hanem úgy az emberiséggel. A felszínesség dominál, a felszínes emberek irányítanak, mert van önbizalmuk. Kincs normális embert találni, (de nem lehetetlen), és meg kell becsülni.


F/átlagos kinézetű/csóró/szűz/nem volt még kapcsolata

2015. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Na ez viszont igaz, ha van egy programozó informatikus, egy színész és egy uzsorás, mindhárman 1 millát kapnak havonta, 10ből 10 nő a bűnözőt választaná, mert az szexibb.


Ezt magam sem értem miért

2015. jún. 22. 22:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!