Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzi azt valaki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi azt valaki hogy gáz neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mi benne a gáz?

Ha az utcán szólít le valaki akkor azt se tudod hirtelen hogy kivel is állsz szemben.


2015. jún. 21. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem listázott ki a társkereső ismerősöket, mint "találat"..:) De én sem akartam nyilvánosságot, úgyhogy ezek után jelszóval védtem a képeimet, és csak annak adtam meg, akinek írtam, vagy aki írt. Így lehet inkognitóban képpel ismerkedni.
2015. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Interneten lehet úgy is ismerkedni hogy nem társkeresőt használsz.

Az is internetes ismerkedés ha egy online játékban ismered meg a másikat, vagy itt ezen az oldalon, vagy valamilyen fórumon.

2015. jún. 21. 18:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Sosem voltam meg tarskereson fenn, nem tudom, hogy mukodik. De a jelszoval vedett kepek jol hangzanak. :D


Igy vagy ugy, nem ciki.

A tarskereson kivuli netes ismerkedes meg sokszor jobb is. :)

2015. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!