Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy neten ismerkedni nem valami jó dolog?

Figyelt kérdés

Szoktam neten ismerkedni, de mára ez teljesen elmúlt.

Akik itt ismerkednek azok csak unatkoznak? Vagy csak szórakoznak másokkal és másnak adják ki magukat?

Ennek mi értelme van?


2013. júl. 17. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában itt csak unalomból vannak fenn az emberek, vagy csak 1 alkalomra keresnek partnert.
2013. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Teljesen emberfüggő, hogy mi sül ki egy ismerkedésből. Élőben is ez van, csak az valamivel személyesebb. Valamivel... lol, szóval élőben sokkal személyesebb, de hát akinek nincs lehetősége ismerkedni, mert mondjuk nem végez olyan tevékenységet ami kapcsán emberekkel interaktálódhatna (hiába húzza alá a helyesírás ellenőrző, ilyen szó márpedig létezik!), annak igenis van értelme neten ismerkednie.
2013. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet ismerkedni, csak nem a smiley a lényeg, hanem a szöveg, lehet embert megismerni, a fogalmazás, a szavak használata, szókincs, a tartalom, hogy miről beszél, mikor zár, ebből lehet tudni, ha titka van, igenis meg lehet embereket ismerni, csak figyelni kell,

nem szoktam írni senkire, én kapok, azokra meg válaszolok

hogy ki mit akar, le lehet vonni a beszélgetésből N

2013. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis jó dolog. Kifejezzen érdekes, hogy mennyi féle fajta emberrel tud itt az ember beszélgetni, akikkel élőben lehet nem lenne lehetősége. 21L
2013. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem már több kapcsolatom lett netről. A legjobb benne, hogy hatalmas a "választék", jól lehet előszűrni, hogy kivel akarok megismerkedni és kivel nem (tudjuk előre tisztázni, hogy ki mit keres, milyen az értékrendünk, stb.). Persze kell hozzá kommunikációs készség és emberismeret, de nekem amiből randi lett, abból kapcsolat is lett. Most is van egy alakuló kapcsolatom, és olyan embert sikerült találnom, aki maximálisan megfelel az elképzeléseimnek, nem érzem azt, hogy kompromisszumokat kellene kötnöm. Más körülmények között tuti nem találkoztunk volna.

(Vannak olyanok is, amiről beszélsz, de tudni kell "szűrni".)

2013. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!