Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen miért ment sokkal könnyebben az ismerkedés, mint mostanában?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, idén végeztem felnőtt képzésen, már 1 éve dolgozom a szakmámban. A személyiségemhez és a mentalitásomhoz megfelelő hivatásom van, ezért az életem is kiegyensúlyozott. Napi rendszereséggel sportolok, normálisan, egszéségesen, kiszámoltan étkezem, ezért az egész életem szabályszerűvé, könnyen kezelhetővé vált.

A problémám az lenne, hogy 16-17 évesen akárkit szerettem volna megkaptam, ment az akkor még " csajozás " néven futott tevékenységem. Nem vettem komolyan semmit, csak csináltam. Van egy velem egy idős ismerősöm ebben a városban (kis város, így mindenki ismeri a vele egykorúak zömét) aki jobbnál jobb NŐKET (itt jegyezném meg, hogy a 17-18 évesekkel össze tudnék jönni, de nekem egy olyan nőre lenne szükségem, aki már komolyan gondolkodik, és nem az a legnagyobb baja , hogy meghúzták a haját az iskolában)

A mostani kiszemelt lánynál is észrevettem, hogy néha túl sok vagyok, de nem tudok ezen változtatni, túl kedves vagyok vagy nem tudom, de nem akarom megjátszani magam, hogy én vagyok a nagy alfahím, a férfiak férfia, a legtöbb tesztoszteronszintért felelős egyén... szóval nem , nem vagyok ilyen..


Mi lehet a baj? Sok féle lánnyal próbálkoztam, egyszerűen vagy nem vesznek számításba, vagy ha elkezdünk beszélgetni, egy idő után mindenki eltávolodik.


Azt hozzátenném, hogy ha egy nő 2 szép szót szól, ami arra irányul, hogy akar tőlem valamit akkor a közös gyerekünket már iskolába járatom.


Mi a titok??


2015. jún. 21. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ma 12:21 igen ! pontosan így volt! lehet jobban jártál volna ha az audi slussz kulcsát mutogattad volna hogy nem jössz el 1 körre? akkor te lettél volna az istenkirálycsávó!
2015. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha valakinek a virág és csoki nem tetszik az első randin, annak két oka lehet: 1. Ahhoz a kisebbséghez tartozik, aki tényleg nem szereti az ilyesmit 2. Ezzel "lekötelezed" őt, és ha nem lesz semmi a randiból, mindenféle r*binek elmondod, hiszen te annyit költöttél rá, olyan figyelmes voltál vele, és mégsem kellesz neki.. És ne mondjátok, hogy ez nem jellemző a férfiak nagy részére. Elég, ha csak egy ilyen rossz tapasztalata volt a nőnek, máris más színben látja az ajándékkal érkező férfiakat. Én pl. mindig örültem a virágnak, de látva, mennyire megváltoztak a férfiak, milyen "elvárásaik" lettek az egyébként kéretlen ajándékért cserébe, már én is aggódnék elfogadni.

Ismerkedni pedig mindenkinek könnyebb tizenévesen, mert akkor még teljesen mások a preferenciák, a párkeresés nagyjából kimerül annyiban, hogy a férfi/nő érezze jól magát a kiválasztott társaságában. Később ehhez egyre több igény társul, aminek egy része érthető, másik része irracionális. Az viszont tényleg elég ijesztő, hogy két jó szóért te már eladnád a lelked.. nem elsősorban a nőkkel van a baj, ha te ilyen vagy, akkor túlságosan függőségi helyzetbe kerülsz egy kapcsolatban érzelmileg, márpedig ez kizárólag az anya-típusú nőknek imponál. Egy 21 éves (korban hozzád illő) nő még az esetek legkisebb részében vágyik gyerekre, és terhes számukra az, hogy te ennyire függsz a döntéseiktől, vagyis korlátozva vannak szabad döntési jogaikban. Egy instabil férfival alapból kapcsolatot sem alakítanak ki az óvatosabbak, mert nem vállalják azt a lehetőséget, hogyha szakításra kerül a sor, a másik összetörjön, öngyilkossággal fenyegetőzzön, és úgy általában az egész kapcsolat alatt érzelmileg zsarolja őt, mert nem egészséges az önértékelése. Egyáltalán nem az alfahímségről szól ez a dolog, pusztán arról, hogy ne legyél kapcsolatfüggő, mert egy ilyen személy sosem a párját szereti igazán, csak a párkapcsolatot. Egy egészséges lelkű nő/férfi pedig nem "rabszolgát" akar, aki mindenben lesi a kívánságait, hanem olyan embert, akire támaszkodhat, és aki olykor ellentmond neki, majd meggyőzi az igazáról. Nem lehet tisztelni olyan embert, akit irányíthatsz, ellenben ha tud néha olyasmit mondani, amiben neki van igaza, akkor jó páros vagytok, és erősítitek egymást együtt. Szóval a te esetedben szerintem nem a nőkkel van a baj, hanem azzal, hogy túlságosan alárendeled magad olyan nőknek, akik nem alárendelt férfiakat keresnek.

2015. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen, lehet jobban jártál volna az Audi kulcsal..


Nekem egyszer volt olyan még régen, hogy álmaim nőjét (15 évesek voltunk) túl sok smsel bombáztam, ezért elküldött melegebb éghajlatra. Ez tényleg sok volt .. Legutóbbi komolynak induló kapcsolat:


Elmentünk barátommal meginni két sört. A nagy ő pedig csatlakozott hozzánk, így kikerekedett egy buli, amihez nekem 5 ezer forintom volt, mivel sörözni indultam nem pedig fesztiválozni. Na mindegy, ott tartottunk, hogy belépő minusz 2000 . Maradt 3 inni, és hívjam meg a lányt, mivel jófej vagyok. Meghívtam, így egész este két felest ittunk meg mellé egy egy kis cola ami lement. Úgy váltunk el, hogy majd beszélünk, minden jó volt. Másnap hirtelen semmibe vett. Gondolom nem volt elég a kis cola meg a két feles, hát sajnálom. A lánnyal azóta legjobb barátok vagyunk, mivel belátta hogy amúgy tök normális gyerek vagyok, de már én nem szeretnék tőle semmit ezek után.


A mostani nő akivel ismerkedek nem tudom mennyire normális, néha értetlenkedik, meg kicsit ilyen megfelelési kényszerem van mikor vele beszélek, ezért az egész úgy néz ki mintha én lennék a cirkuszi fellépő ő meg a szakma zsűri aztán vagy szül 10 év mulva egy kölyköt nekem vagy nem, de lesz ami lesz alapon törtetem magam.. Régen sokkal könnyebben ment... Az előző kapcsolatom ami 3 évet ölelt fel a kis életemből, pikk pakk sikerült.. egy kis biliárd, egy kis iszogatás, 2 hónap aktív filmnézés amiben a legnezehebb az volt hogy vissza tartsam a mindenféle ingereimet, kezdve a " rámászok és most az enyém leszel, nincs ellenkezés" -től egészen a fingásig.. ennyi volt a megnehezítő feladat.


Manapság ha nem vagy egy karakteres inges-öltönyös-autós-ponteléggé izmos ember akkor igazából felkötheted magad, mert ugy is csak cirkuszi majom leszel... nálam legalábbis ez van.. szomorú

2015. jún. 21. 12:47
 14/16 anonim ***** válasza:
ma 12:47 így van! ha anyukával élsz nincs autód minimálbért keresel nem tudod elvinni ide oda a nőt luzer vagy! ha van 200nm lakásod audi s7 sed 40 es karod 20 cm es pélod akkor te vagy az igazi férfi
2015. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hat igen.. de vannak olyan nők, akiket nem ez vonz, de legyünk őszinték... egyikünk sem szeretne egy ilyen nőt, mert mindenkinek kell az hogy valamiért felnézzen a párjára..
2015. jún. 21. 12:57
 16/16 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem páran, a korral változnak az elvárások. Van, akinek kisebbek, de a többségnek nagyobbak. Pl. 16 évesen, a gimi közepén álmomban sem jutott volna eszembe azon gondolkozni, hogy a pasim hogy fog keresni, milyen lesz, ha különköltözik a szüleitől, vagy milyen autója lesz. Ott az számított (nekem) hogy kedves legyen, a külseje a mércém szerint üsse meg az átlagost és a szex csúcs legyen vele.

Most, huszonéveim elején az az elvárásom, hogy legyen egy szakmája és egy munkája, ahogy nekem. Nem nagy was ist das, csak legalább 60 ezret keressen (ha még velem egykorú és nemrég végzett a sulival).

Viszont mást várok el egy 40-estől pl. Ő már lakhatna külön, kereshetne 120-150 között és lehetne autója (nem kell a legszuperebb, csak guruljon.)

Lehet, hogyha 25 éves leszek és már külön élek a szüleimtől, akkor el fogom azt is várni, hogy a velem egykorú pasi is éljen külön, meg mondjuk el tudjon tartani 1 évig, ha gyerekünk lenne és otthon kellene lennem vele.

Ez evolúciós dolog a nőknél, hiszen amíg terhesek, szülnek, kicsi a gyerek, addig nem tudnak róla önállóan gondoskodni, kiesnek a munkából és biztos támasz kell.

Más tészta aki gyerekellenes és csak a külsejére akarja a pénzt. Ebben a média is hibás. Azt sulykolja az emberekbe, főleg a nőkbe, hogy csak a kacsaszájú, műmellű, műhajú, műszempillájú nő a nő és hogy csak ő a kelendő a pasik számára. Ekkor meg ugye jön a görcsös megfelelni vágyás magának, meg a pasiknak (hiába foglalt, kell a hiúságának, hogy Mindenkinek tetszen azért még) és hát a női szakmákat (tisztelet a kivételnek) nem fizetik úgy meg. Egy esztergályos mindig jobban fog keresni, mint a bölcsödei dada stb.

Így ők a pasival akarják kielégítettni a beléjük sulykolt hatalmas igényeket.

Megértem a mai pasikat, nehéz nekik. Még 30 éve elég volt, ha valaki kicsit kigyúrta magát, hozzá volt egy helyes arca és a lányok álma volt. Nem voltak ekkora különbségek a társadalmi rétegek között, a boltban volt 2-3 féle ruha és kész. A gazdagok divatja el sem jutott az átlagember tudatáig.

Nincs titok, sajnos ilyen a világ. Talán olyan lányt kell választani, aki nagyon szegény volt/van és nincsenek akkora elvárásai, mert hozzászokott a rosszhoz.

2015. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!