Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy lány ilyen buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lány ilyen buta?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne az egész több éves történetet leírni. Lényeg az hogy egy csaj évek óta haragszik rám, elutasít. Megláttam egy hirdetését az interneten (lovas könyveket árult) valószínűleg pénzügyi gondjai akadtak! Mindegy! Az a lényeg hogy nem az általam ismert lakcímet írta ki! Egy eldobható mail címmel ráírtam hogy ez most "csapda" nekem? Vagy véletlen írta ki?


Erre rá egy napra ma látom már törölte a hirdetést. Tuti nem adta el még a könyveket. Most megint engem átkozz hogy a r ohadék zaklató tönkre teszi az életét, hogy még hirdetni se tud miattam. Hogy lehet ilyen bolond? Így se meg úgy se mennék oda hozzá ha nem ő hív oda. Tetszik nekem, sőt imádom de én nem vagyok őrült mint amit bemesélhettek neki rólam, vagy amit ő hisz.


2015. jún. 19. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztában vagy vele, hogy haragszik és elutasít, minek írtál rá? Miből gondoltad, hogy bármit is miattad tett? Biztos, hogy ő a buta?
2015. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Felejtsd el,mert ha az akarata ellenére "zaklatod ",keresed, teljesen igaza van,lesz.

Zaklató vagy.

Hagyd békén, ijesztő lehet egy ember,aki sehogy sem tud leszállni a másikról.

2015. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kutakodok utána. Na és?


Ha találok egy másik különleges és vonzó lányt, aki viszonozza is az érdekődést akkor őt elfogom felejteni.

2015. jún. 19. 19:16
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus, de nagyon gyorsan... Beteg vagy.
2015. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Na és? Ezt hívják zaklatásnak, te idióta!

Hagyd békén légy olyan jó, könnyebb lesz mindenkinek. Így tökreteszed a saját, de főleg az ő életét is. Foglalkozz a saját dolgaiddal, éld az életed aminek ő már nem része, ennyire egyszerű.

2015. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!