Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy lány ilyen buta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lány ilyen buta?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne az egész több éves történetet leírni. Lényeg az hogy egy csaj évek óta haragszik rám, elutasít. Megláttam egy hirdetését az interneten (lovas könyveket árult) valószínűleg pénzügyi gondjai akadtak! Mindegy! Az a lényeg hogy nem az általam ismert lakcímet írta ki! Egy eldobható mail címmel ráírtam hogy ez most "csapda" nekem? Vagy véletlen írta ki?


Erre rá egy napra ma látom már törölte a hirdetést. Tuti nem adta el még a könyveket. Most megint engem átkozz hogy a r ohadék zaklató tönkre teszi az életét, hogy még hirdetni se tud miattam. Hogy lehet ilyen bolond? Így se meg úgy se mennék oda hozzá ha nem ő hív oda. Tetszik nekem, sőt imádom de én nem vagyok őrült mint amit bemesélhettek neki rólam, vagy amit ő hisz.


2015. jún. 19. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eldobható mail. :D
2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincsmail.hu pontosabban. Erre kényszerültem mert a simát tiltotta, Csak ilyen kamu címekkel tudok üzenni neki.
2015. jún. 19. 16:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha nincs nála esélyed, akkor mi a szarnak írogatsz neki emailt a hirdetésére? Komolyan ember ne legyél már ekkora puhap*cs...
2015. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem Ő a buta, hanem te vagy nem normális. Hagyd őt békén, láthatóan nem akar tőled semmit, gondolom tart is tőled.

Bár én már tuti feljelentettelek volna...

2015. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na lehet már olvasta is a levelet vagy ezt, mert vissza került a hirdetése! A kérdésem értelmét vesztette! :D


Örülök neki, mert én nem akarom akadályozni semmiben, sőt még segítenék neki, de ha egy puszit sem fogadna el tőlem, biztos pénzt sem. Erről ennyit.

2015. jún. 19. 16:44
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Pénzt 100%, hogy elfogadna.
2015. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő k...a. Csak ő bolond k...a!
2015. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem ő nagyon akaratos,makacs kislányka...


Éhen halna akkor is én lennék az utolsó ember akitől elfogadna bármit is.

2015. jún. 19. 17:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom erre minden oka megvan.

"Megláttad" egy hirdetését a neten, peeeersze... még véletlenül sem kutakodsz utána soha direkt...férfiként mondom, hogy igenis zaklatod. Hogyan másként kellene szerinted a tudtodra adnia azt, hogy nem akar tőled semmit, hogy megértsd és elfogadd?!

2015. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen viselkedéssel tényleg nem egy őrült benyomását kelted te kretén
2015. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!