Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik így egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy 20 éves lány? Ez valami szindróma?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolata,amely megromlott,a srác meg is ütötte őt. Szakítottak. A lány arról panaszkodik,hogy olyan rossz hatások érték a kapcsolatban,hogy ezek miatt a hatások miatt nem tudna új kapcsolatot létesíteni. Mert nem tudna senkiben sem megbízni,és fél,hogy ezért egyedül is marad. Valóban,a szakítás óta eltelt két évben egyedülálló volt, pedíg sok lehetősége lett volna kapcsolatra. Viszont a régi barátjával,aki megütötte azóta is összejárnak,és szexelnek is. Ő továbbra is úgy bánik vele,mint egy kutyával. Szóval ez már beteges szerintem. Úgy tűnik,a csaj saját magának lett az ellensége...
2015. jún. 19. 10:56
 1/10 anonim válasza:
90%

Amíg sokat találkoznak, és ahogy írtad hogy szexelnek is, addig egyikőjük sem fog nyitni más felé. Lehet hogy az a bizonyos pasi olyan nyújt neki, ami megéri azt hogy mellette csúnyán bánnak vele.

Az is lehet ( én is voltam ilyenben ), hogy ami jó abban a kapcsolatban, az ellensúlyozza a rosszat. És a mérleg még mindig a "maradjak mellette" felé billen.

2015. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
csak most vetted észre hogy a nőknek a bunkó tirpák alfahímek kellenek :D?
2015. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nagy valószínűséggel újra összejönnek?
2015. jún. 19. 11:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem általánosítanék. De lehet,hogy neki pnt az ilyen típusú férfiak kellenek,nem?
2015. jún. 19. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez beteges. Ha mazochista, akkor ne panaszkodjon, ha meg nem az, akkor keressen normális partnert.
2015. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is sokáig csak azért voltam együtt egy bunkó paraszt pasival, mert hihetetlenül jó volt vele a szex! De le kéne már építenie, mert így sosem lesz igazán boldog...
2015. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Itt vagy valamilyen személyiségzavar lehet szó vagy színészkedik a drága ezerrel.

Nem tudok olyat szituációt elképzelni, hogy valaki szabad akaratából marad egy olyan emberrel aki tettlegesen is bántalmazza,feltéve hogy nincs valamiféle anyagi vagy családi függés(közös gyerek,tartozás,stb)!!!

Simán el tudom képzelni azt, hogy a kívülállók felé azt kommunikálja, hogy milyen rosszul bánnak vele miközben esze ágában sincs változtatni a helyzetén.....magyarán sajnáltatja magát. Akaratgyenge emberek sajátossága....

37F

2015. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén szólván, lehet h nagyon csúúnya dolog, de nem tudom sajnálni az ilyen embereket.

Van benne egy rakás hiszti is, van benne egy összetört szív is, meg van benne egy rakás megjátszás is.

Nem éri meg részemről ilyen nőre időt pocsékolni.


Ha ezek után jobban megsérül azaz ő hibája.

2015. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Az én volt párom is mindenhol azt híresztelte verem. Ez addig ment, míg a barátnői és a kanjaik bedühödtek rám és laposra vertek egy kerti party keretében.


A bocsánatkérő szövege szerint az én hibám volt minden, ha nem lettem volna olyan kedves a barátnőihez, akkor nem félt volna hogy lecsapnak a kezéről.


Ebből is tanultam, féltékenykedő nő szeretetétől meneküljön az ember!

2015. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen, figyelemqrva. Sajnáltatja magát, de amúgy esze ágában sincs sincs változtatni semmin mert neki minden úgy jó ahogy eddig.

Én biztosan menekülnék egy ilyen "nő" elől.

2015. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!