Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami ezen az oldalon megy, annak köze sincs a valósághoz (? )

Figyelt kérdés

170cm magas és 60kg-s nő vagyok, amiről az itt jelenlévők már milliószor megállapították, hogy bálna, ráadásul természetes szőke hajam van, kék szemem és nagy mellem, ami szöges ellentéte az "ideális magyar nőnek" (aki kismellű, barna hajú, barna szemű, és alacsony).

Az itt válaszolók szerint átlagos az arcom, de volt, aki megmondta, "csúnya vagy", "csúnya az orrod", sőt, egyszer még az "ocsmány egy r.banc vagy" kijelentés is elhangzott.

Ennek ellenére mégis mindig tetszem annak, aki nekem, és a valóságban még nem rondáztak le, akármilyen lestrapált állapotban voltam is. Képeken ugye meg az ember általában szép.


Most akkor miből is kell kiindulni?


2015. jún. 18. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mennyi köze van a valósághoz annak amit itt írnak rólad! A lényeg az, hogy te ebben a bőrödben hogyan érzed magadat, és mennyire befolyásol mások esetleg negatív véleménye.

Ugyanis aki jól érzi magát a bőrében és viháncol a sugárzó pozitiv kisugárzástól az vonzó lesz, aki meg mosolytalan arccal közlekedik nem.


Továbbá magasról tehetsz mások véleményére ha van egy párod aki szerint vénusz vagy (még ha miloi is :D ) ha stabil az énképed és személyiséged, és a párod rajong érted. Roh--adtul lényegtelen információ kinek tetszel ha annak igen aki neked is :D

2015. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanmar, az oldal tele van 16-20 eves hulyegyerekekkel, akik not csak foton lattak, es szeretik verni a nyalukat, hogy nekik aztan micsoda merceik vannak.

Amugy meg, ha arányos vagy, kb kuqvajol nezhetsz ki, 170centihez meg a bogyosseghez korrekt a 60 kilo.

Am en is szeretek beszologatni, de leginkabb az olyan kielt alszent nociknek, mint ez a koltono:-)

2015. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mustafa és társai véleményére adni :)
2015. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
Ja meg ezektol a dowd fele onjelolt mullerpeter klonoktol is alam szoktam szarni. Napi husszor lenyomjak ezt belso kisugarzasos dumat. Szerintem azt hoszik, ha sokat sulykoljak, ebyszer majd ok is elhiszik, es tudnak majd mosolyogni :-).
2015. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az oldalból kéne kiindulnod :) Sok itt a frusztrált, boldogtalan ember aki másokra zúdítja a gyűlöletét...ne foglalkozz vele, az a mérvadó ami a való életben történik veled, nem az amit anonym kispista írt a gyikon...meg ki tudja ki ül a másik oldalon, lehet hogy troll :))
2015. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14

Muszáj, hogy te is megértsd... :)

2015. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!