Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami ezen az oldalon megy, annak köze sincs a valósághoz (? )

Figyelt kérdés

170cm magas és 60kg-s nő vagyok, amiről az itt jelenlévők már milliószor megállapították, hogy bálna, ráadásul természetes szőke hajam van, kék szemem és nagy mellem, ami szöges ellentéte az "ideális magyar nőnek" (aki kismellű, barna hajú, barna szemű, és alacsony).

Az itt válaszolók szerint átlagos az arcom, de volt, aki megmondta, "csúnya vagy", "csúnya az orrod", sőt, egyszer még az "ocsmány egy r.banc vagy" kijelentés is elhangzott.

Ennek ellenére mégis mindig tetszem annak, aki nekem, és a valóságban még nem rondáztak le, akármilyen lestrapált állapotban voltam is. Képeken ugye meg az ember általában szép.


Most akkor miből is kell kiindulni?


2015. jún. 18. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ne keress addig senkit magadnak, mig más véleménye számodra mérvadó önmagadról.
2015. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Akiket a valóságban ismersz azok nem mondanak igazat, csak jópofiznak. Mi itt igazat mondunk. Küldj képet és megmondom a frankót!
2015. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Alapvetően egyéni ízlés dolga kinek mi tetszik, mit tart vonzónak. Itt ismeretlenül őszintén (egyes esetekbe alpári módon) lehet véleményt nyilvánítani. A valóságban az emberek gyakrabban toleránsabbak.
2015. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért elég tirpák aki így nyilatkozik, ugye ha nem is tetszik valaki nem csúnyázzuk és nem ocsmányozzuk le megbántva ezzel őt.
2015. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy anonim oldal, ide boldog-boldogtalan regisztrál. Sokan szeretnek itt szurkálódni, beszólogatni, belerúgni a másikba, hiszen név és arc nélkül könnyű.

Ha kiteszed a köznek, vagy mindenféle ismeretlennek küldözgeted a képed, ne csodálkozz, hogy lesznek akik ráhányják a mocskukat.


Kiindulni meg abból kell, hogy belenézel a tükörbe és ha egészséges önképed, önbizalmad, önkritikád van, akkor látod az előnyös oldaladat és a hibáidat is külsőleg.

2015. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Költőnő? ***** válasza:
57%
sok itt az olyan ember, aki a saját elcseszett életét és lelkét jár ide túlkompenzálni. Sztem hálistennek köszönőviszonyban sincs a valósággal.
2015. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 opened paradise ***** válasza:
66%
Pedig itt minden lányt az egekig hájpolnak,kivéve azokat,akik annyira jól néznek ki,hogy azt feltételezik róla,hogy tudja is magáról.
2015. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

"Képeken ugye meg az ember általában szép."

Ez nem teljesen igaz...

Meg ne csak a külső alapján ítéljenek...én pl ismerkedésnél szándékosan hátrányos képpel ismerkedtem, mindenkitől aki személyesen ismer megmondta, hogy a valóságban 10x jobban nézek ki...szóval lehet előnye annak ha a képen nem festesz olyan jól...am meg lehet jó képet és rossz képet is készíteni...


22F

2015. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jól kell tudni kérdezni, mert itt nagyon sok a szélsőséges vélemény. A válaszokat ne átlagold, mert az eredmény csak hülyeség lesz, ami köszönőviszonyban nincs a valósággal, mint magad is tapasztaltad.
2015. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

"Ami ezen az oldalon megy, annak köze sincs a valósághoz?"


Amit ezen az oldalon szoktam olvasni a nőktől, annak kb. köze sincs a valósághoz, így van. :D

2015. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!