Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bunkózott velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkózott velem? Miért hiszi azt, hogy nem mozdulok ki a településemről?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam egy társkereső oldalra. Kiírtam, hogy távismerkedés, távkapcsolat nem érdekel, max. 50km-es körzetben ismerkedek. Ennek több oka is van. Erre egy férfi ezt a levelet írta: "Látom, hogy a távismerkedés nem az asztalod, de sohasem gondolkoztál el rajta, hogy talán ki kellene mozdulnod a településedről? Az igazi csodák a komfort zónán kívül történnek, és a röghöz kötés sokmindentől megfosztja az embert az életben. Szép estét!"

Hát most erre írjam azt, hogy én már beutaztam az egész országot, rengeteget voltam külföldön, és nem burokban élek??? Egyáltalán mit képzel az ilyen ember? Hogy én a négy fal között élek, csak mert nem akarok egy 100 vagy 200 km-re élő férfival ismerkedni?


2015. jún. 17. 13:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%

"Ha valaki jobban akarja tudni, hogy milyen vagy, mint te magad, akkor felejtős."


Ezt kispárnára kéne hímezni.

2015. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!