Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a fenébe? Van 1 oszttársam és mindig rá gondolok.2 éve, h már otársak és koleszos társak vunk, de 1,5 évig bunkózott, utána kezdtem el vonzódni hozzá.

Figyelt kérdés
Az 1-ik haverja megkérdezte tőle, h pl én tetszem-e neki, de azt mondta, h nem, mégis nézegeti az adatlapomat, és ha együtt utazunk csönd van, nem tallok vele közös témát csak ritkán (ezért nem is beszélgetünk) de néha úgy néz rám az órákon. Nem tudom, h csak azért bátortalan, mert még nem volt bnője. Egyáltalán, akar tőlem vmit?
2010. jún. 25. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Egyébként nyilván tudjuk a választ itt a gyakorikerdesek.hu -n, elvégre jobban ismerjük mint te.
2010. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keress mást.. ha már egyszer konkrétan megmondja:D
2010. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!