Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyan pasiba szeretek bele, aki ezt nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj velem? Nem vagyok csunya sem, vagyis hát nem azt mondom hogy hú de nagy szépség vagyok, de mások szerint szép vagyok....de miért lehet, hogy soha nem tud engem szeretni az, akit én szeretek? Van itt még valaki, aki igy járt?
2015. jún. 16. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Van.... Ez a sors keze :/
2015. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez annyira nem igazságos :/
2015. jún. 16. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy milyen típusú és tulajdonságúak jönnek be igazából.Szóval milyenek,akikkel kezdesz,vagy akikbe beleszeretsz.Külsőleg és belsőleg is leírhatod,abból már könnyebb megállapítani.
2015. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet h neked másfajta emberek kellenek akiknek te nem, olyanok akik a többségnek nem de neked kellenek-
2015. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az egyik közülük kiderült hogy meleg :/ csak ezt az elején nem tudtam...egyébként nekem mindig olyanok kellettek, akik pl. intelligens, művelt, jóképű...de nekik mindig más kellett, pedig én se vagyok buta se és csunya se...lehet h mindig magasra tettem a mércét...de elég válogatós vagyok, nehezen szeretek meg valakit, de akkor nagyon :/
2015. jún. 16. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg is van a megoldás,erről beszéltem.Amúgy az összes nő ilyen,csak a jóképű,izmos stb. férfiak kellenek nekik.A többi aki nem annak született,az haljon meg?!

Hagyjuk is Kérdező,pont ugyanolyan vagy,mint az összes többi nő.Felszínes,válogatós.

Az,hogy nem kellesz nekik,nem csodálom,mivel ők nem is akarnak leállni egy nővel,mikor naponta 100 másik ugyanúgy nyáladzik rájuk,és felajánlja magát.

Akkor szerinted majd pont veled fognak foglalkozni?

2015. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És akkor velem mi van? :(

Nekem elég a tök átlag kinézet. Egy fokkal szebb legyen mint az ördög. Az se baj hogy alacsony. Elvárásaim sincsenek nagyok. Annyi, hogy legyen megértő, tisztelettudó, vicces, legyen meg az alap műveltsége, legyen nyitott, és őszinte.


Ezek nagy elvárások? Vagy mi? :/

2015. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es.

Azok nem nagy elvárások,nagyon sok ilyen srácot ismerek,csak őket észre sem veszik a nők,engem sem.Pedig átlagos kinézet megvan,öltözködésre is figyelek,ápolt vagyok magamra stb.

De még csak esélyt sem kaptam soha egyetlen nőtől sem,mert nem születtem helyesnek,és 1 mp alatt elküldtek melegebb éghajlatra.

Akkor én mit mondjak?! :)

24/F

2015. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De én nem ugy vagyok vele, hogy direkt elhatározásból csak a nagyon jóképűek érdekelnek, hanem mindig beleszeretek valakibe, akaratom ellenére, és ezt nem tudom irányitani :( tehát nem az én elhatározásom, hogy nekem csak a szuperpasik kellenek, a többi meg le van ejtve :( egyszerűen igy alakul...
2015. jún. 16. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,ha szerinted ez így alakul,akkor ezt kell elfogadnod.

Ha pedig tudatosan akarsz majd dönteni,akkor szólj. :)

Nem bántani akartalak,de valóban sajnos ilyenek a nők. :/

És én is itt állok,és semmit nem tudok már többet tenni egyszerűen,és levegőnek néznek nagyjából a nők... :/

2015. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!